1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat
  2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
    Duyuruyu Kapat
  3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! https://www.elektroniksigaralikitci.com/aspire-breeze-2-fiyat
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

VooPoo Drag 2 İncelemesi ve Fiyat Performansı

'VooPoo Marka Elektronik Sigara İncelemeleri' forumunda Yönetici tarafından 20 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

VooPoo Drag 2 İncelemesi ve Fiyat Performansı
    VooPoo Drag
    , Üreticilerin ikinci versiyonunu sadece koştu olurdu zaman şimdiye kadar yapılmış en başarılı vape mods biriydi, bu yüzden Çinli şirket sürümü 2. Bir şey varsa dışarı gelmeye karar hiç de sürpriz değil, aslında kendi zamanını aldı ilki popülaritesinden yararlanmak. Her neyse, yeni VooPoo Drag 2 , orijinalin aynı görünümünü ve aynı zamanda hızlı bir şekilde çalışan ve aynı zamanda tamamen yeni bir FIT modunu daha ergonomik hale getiren hafif tasarım geliştirmeleri ve aynı zamanda daha ergonomik hale getiren hafif gen geliştiricisini koruyor Bunun atomizerinizi koruyacağı ve size istediğiniz vaping deneyimini sağlaması gerekiyordu. Öyleyse VooPoo Drag 2'yi kontrol edelim:

İçeriğe Bir Bakış
    Bazı nedenlerden dolayı, VooPoo Drag 2 kitinin içinde bulunduğu dikdörtgen karton kutu, içindeki modun orijinal Sürükle değil de aslında sürüm 2 olduğunu göstermez. Sadece kutunun önünde “DRAG” yazıyor, paketin arkasında ise bir içerik listesi, yasal olarak gerekli uyarılar ve şirket bilgileri bulunuyor. Neyse ki, mod içerik bölümünde 'Sürükle 2' olarak listelenmiştir, ancak kelimenin tam anlamıyla kutunun içinde hangi sürümün olduğunu söylemenin tek yolu budur. Çok da önemli değil, ama VooPoo'nun sadece yeni cihazlarını kapatmak için ambalajın üzerine '2' sıkmadığını garip buluyorum.

Kutunun içinde, Strafor tutucuya yerleştirilmiş yeni Drag 2 kutu modumuz var ve altında, şarj için verilen mikro-USB kablosunu ve ayrıca VooPoo UForce T2 sub-ohm tankını tutan ikinci bir bölmeye sahibiz. farklı bobin başlıkları (bir tanka önceden takılmış), depo için bir yedek cam bölümü ve hem mod hem de depo için kullanım kılavuzlarını içeren siyah bir zarf, bir garanti kartı ve “Gen yongası , Ateş için doğmuş ”. Bu hasta geliyor…

Güzel bir kit, ancak sadece VooPoo Drag 2 moduyla ilgileniyorsanız, daha düşük bir fiyata tek başına bulabileceğinizden eminim.

Tasarım ve Kalite Kalitesi
    Orijinal Drag, 2017'nin başlarında ortaya çıktığında, hızlı bir şekilde ateşleyen ve hızlı bir şekilde yükselen rampa süresi ile tüm rakiplerini mahvetti, ancak kesinlikle şimdiye kadar yapılmış en ergonomik vape modunun olmadığı bir sır değil. Kenarları ve köşeleri çok keskin olan klasik bir kutu moduydu ve onları tutarken avucunuzun içine kazdıklarını hissedebiliyordunuz. Bu kusur, çoğu kullanıcı tarafından sadece modun etkileyici performansı nedeniyle göz ardı edildi, ancak hala düzeltilmesi gereken bir şeydi ve VooPoo da Drag 2 ile aynı şeyi yaptı.

Sürükle'nin yeni sürümü orijinalden biraz daha küçük ve biraz daha yuvarlak değil, aynı zamanda kenarlar eğimlidir ve köşeler yuvarlatılmıştır, bu da elde tutulması gerçekten daha konforludur. İki sürüm arasındaki ergonomi açısından fark çok büyük, bu yüzden ilk Drag'in elinizde hissetme şeklinden nefret ediyorsanız, muhtemelen Drag 2'yi daha çok beğeneceksiniz.

İlk VooPoo Drag'deki 510 bağlantı bir taraftan yan tarafa yerleştirildi, oysaki Drag 2'de merkeze doğru taşındı, fakat merkezlenmiş olarak adlandırmamıştım, çünkü aslında bir merkezden uzaktı. Yine de, ilkinde bir gelişmedir ve sarkmadan 25 mm'ye kadar olan atomizörleri kolayca takabilirsiniz. Teknik olarak, 26mm bile tam olarak otursa da, modun eğimli kenarlarına düştüğü halde, teknik olarak yapmasanız bile, biraz çıkma yapmış gibi görünmenizi sağlar. Sadece 25mm'ye kadar sopa diyorum, emin olmak için.

510 bağlantısının yeri iyileştirilirken, VooPoo türü, mod ile aynı hizada olmasını sağlamak yerine yükseltilmiş bir bağlantı kurmaya karar verdiğinde topu düşürdü. Cihazın kazayla çizilmesini önlemek istediklerini anlıyorum ve daha önce hafifçe yükseltilmiş bağlantı plakaları gördük, ancak bu çok fazla yükseldi ve kullandığınız atomizer ne olursa olsun, daima büyük bir boşluk bırakıyorsunuz. Bu açıkça cihazın performansını etkilemiyor, ancak estetiğe önem veriyorsanız, bu sizi rahatsız ediyor.

Sürükle 2'nin komut paneli, orijinal VooPoo Sürükle komutuna çok benzer. Aynı yuvarlak ve hafif gömme ateş butonu, dikdörtgen ve nezih boyutlu OLED ekran, iki küçük metalik '+' ve '-' butonu ve tabana yakın bir mikro-USB portu var. Ateş düğmesi çok klikelidir ve baş parmağınıza mükemmel bir şekilde uyar, ancak ekran en azından diğer modern vape modlarındakilerle karşılaştırıldığında biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Her şeyden önce, istediğimden daha kısık ve siyah ve beyaz, ki bu çağda modası geçmiş hissediyor. Modefined Draco veya Smoant Naboo gibi modların geniş ve canlı ekranlarıyla karşılaştırıldığında , bu sadece modası geçmiş görünüyor.

Drag 2'nin manyetik batarya kapağı, orijinal versiyondakiyle aynı büyük 'DRAG' markasına sahiptir ve bir çift mıknatıs tarafından yerinde tutulur. Bununla birlikte, modun çerçevesinin içine giren ve hiç sallanmayan orijinal Sürükle kapısının aksine, bu hafifçe yükseltilir ve hem yukarı hem aşağı hem de yana yana biraz hareket eder. Bu bir anlaşma kırıcı değil, aslında çoğu kullanıcının titremeye dikkat edeceğini bile sanmıyorum, ancak VooPoo'nun orijinal tasarıma sıkışmış olması gerektiğini düşünüyorum, çünkü daha iyiydi.

Pil bölmesi oldukça standart, kutupluluk göstergelerinin çok açık olduğu iki 18650 pil yuvası ve üstte yaylı kontaklar var. Ayrıca, pilleri daha kolay çıkarmanıza yardımcı olacak bir tekstil şeridi içerir.

Akü kapısının karşısında reçine panelimiz var. Çeşitli şekillerde gelir, fakat ne yazık ki çıkarılamaz. Bir mod aldığınızda, takılı kalmış reçine kalıbıdır. Keşke VooPoo'nun yerine değiştirilebilir paneller kullansaydı; akıllı bir iş kararı olurdu, çünkü onları ayrı ayrı satabilirdi ve modu daha özelleştirilebilir hale getirirdi. Ancak, sabit reçine paneli en azından yüksek kalitede hissediyor. Dokunması pürüzsüzdür ve çizik veya başka kusurlar içermez.

Sonuçta, VooPoo Drag 2 aynı ikonik görünümü korurken, ilk versiyona göre birçok geliştirme özelliğine sahiptir. Daha ergonomik, daha kompakt ve (neredeyse) merkezli bir bağlantıya sahip. Ancak, kendi kusurları vardır. 510 bağlantısı olması gerekenden daha fazla yükseltildi, bence en azından batarya kapağı biraz titrek ve siyah beyaz ekran modası geçmiş gibi geliyor. Öyleyse orijinal Drag'den daha iyi olduğunu söyleyebilirim, ama hala geliştirmeye yer var.

Menü Sistemi ve Navigasyon
    Orijinal VooPoo Drag'in menüsünü ve navigasyonunu biliyorsanız, en kısa zamanda Drag 2'nin kapatılmasını beklemelisiniz. Düğme kombinasyonlarının çoğu aynıdır, ikincil menü sistemi Drag versiyonununki ile neredeyse aynıdır ve menünün ekran düzeni de aynıdır.

Sürükle 2 vape modunun ana menüsü, yangın düğmesine art arda üç kez basarak mevcut farklı modlar arasında geçiş yapmanızı sağlar. Ne yazık ki, üretici bu cihazın en yeni ve en kafa karıştırıcı modunu ekranda ilk görüntülenen yapmaya karar verdi. Buna 'FIT' modu denir ve temel olarak, gazetelerin ihtiyaçlarına uyacak üç farklı konfigürasyon sunar. '+' Ve '-' düğmelerini üç yapılandırmada döngü boyunca kullanabilirsiniz ve seçiminizi onaylamanız gerekmez; imleç bunlardan birinin üzerine geldiğinde, zaten aktif hale gelir.

İlk Sığdırma yapılandırması pil tasarrufu olarak tanımlanır. Daha serin bir vape sunar ve orta derecede buhar üretimi sağlar, ancak pilleri şarj etmeden önce modu kullanabilmeniz için gereken süreyi uzatır. İkinci Sığdır seçeneği, lezzetin arttırılması için tasarlandı, ama ben şahsen bunu nasıl yapabileceği konusunda kafam biraz karıştı. Bu modda, pil tasarrufu yapılandırmasından daha fazla güç elde edersiniz, ancak mod normalde olduğu kadar hızlı patlamaz. Son olarak, üçüncü yapılandırma tamamen buhar üretimi ile ilgilidir; mod süper hızlı patlar ve güç artışı da etkileyici.

FIT modunun ilginç bir eklenti olduğunu düşünüyorum, fakat şu ana kadar VooPoo ne yaptığını ve nasıl yaptığını açıklayan çok zayıf bir iş yaptı. Kullanım kılavuzunda bundan hiç bahsedilmiyor ve VooPoo web sitesindeki bilgiler çoğunlukla çok az anlamlı bilgilerle pazarlanıyor. Reddit'deki üç yapılandırma hakkında bilgi bulabildim, ancak hala modun nasıl çalıştığını bilmiyorum. Atomizerin direncini okuyor mu ve güç çıkışını ayarlamak için bir algoritma kullanıyor mu? Sadece UForce bobinleriyle mi çalışır yoksa herhangi bir atomizer ile kullanılabilir mi? Umarım şirket yakında bu soruların cevaplarını sunacaktır.

FIT modundayken ateş düğmesine üç kez basmak sizi sıcaklık kontrol menüsüne götürecektir. Burada her zamanki seçeneklerle sunulur - paslanmaz çelik, nikel ve titanyum. '+' Ve '-' düğmeleriyle aralarında geçiş yapabilir ve ateş düğmesiyle onaylayabilirsiniz. Yangın düğmesine üç kez bir kez daha basmak, varsayılan çalışma moduna, watt moduna geri döner.

Orijinal Sürükle gibi, Sürükle 2'nin ikincil menüsüne de '+' ve '-' düğmelerine birkaç saniye basılı tutularak erişilebilir. Hangi modu kullandığınıza bağlı olarak (watt modu veya sıcaklık kontrolü), size farklı ayarlarla sunulur.

Watt modunda, ilk simge 'geri' düğmesi olarak işlev gören ve sizi watt moduna geri götüren bir 'W' simgesidir. O zaman Hafıza modun var. Bu düğmeyi ateş düğmesiyle seçmek sizi en son kullanılan hafıza moduna götürür. Yangın özelleştirilebilir bellek modları vardır ve ayar düğmeleriyle aralarında geçiş yapabilirsiniz. Bu beş hafıza modundan birindeyken, ateş düğmesine dört kez basarak her biri için özel güç eğrileri girebilirsiniz. Güç eğrileri, ateş düğmesine basıldıktan sonraki ilk beş saniye için 0,5 saniyelik artışlarla ayarlanabilir.

İkincil menüdeki bir sonraki seçenek modunuzun seri numarasını kontrol edebileceğiniz 'SN' ve son olarak 'Ver'. şu anda yüklü olan firmware sürümünü kontrol edebilirsiniz.

Seçenekler sıcaklık kontrolünde veya hafıza modlarından birinde biraz farklıdır. Bunu yapmamanı tavsiye etmeme rağmen, atomizerinizin direncini ayarlayabileceğiniz bir 'Ω' değerine sahipsiniz. Mod dirençleri oldukça iyi okuyabilir, bu yüzden bu ayara karışmamanızı öneririm. Sıcaklık katsayısını, hangi sıcaklık için ayarlayabileceğiniz bir Fahrenheit simgesi de var. Bobininizden yapılmış kontrol destekli malzeme.

Herhangi bir sıcaklık kontrolü hayranı için not edilmesi gereken önemli bir şey, watt değerini ayarlamak için bu moddayken ateş düğmesine dört kez basmaktır; ekranda watt simgesinin yanıp söndüğünü göreceksiniz. Ardından gücü ayarlamak için '+' ve '-' düğmelerini kullanın.

Düğme kombinasyonları orijinal Sürükle ile aynıdır. Ateş düğmesine ve '-' düğmesine basmak, ekranın yönünü çevirirken, ateş düğmesine ve '+' düğmesine basmak, modun tüm düğmelerini kilitleyecektir. Kilidi açmak için, sadece aynı iki düğmeye tekrar basın.

Sürükle 2 menüsünün hepsi bu kadar. FIT modu ve özel güç eğrilerinin eklenmesiyle ilk versiyona oldukça benzer. Orijinal Drag'de mevcut olan gerilim modu da eksik, ancak VooPoo'nun bir firmware güncellemesi ile tekrar eklemeyi planladığını duydum.

Her iki 18650 batarya için batarya ömrü simgeleri olduğu için ekran da hafifçe değiştirildi ve ayrıca bir puf zamanlayıcı alt parametresi de var. Ne yazık ki, ekran orijinal sürükle gibi parlak değil ve parlaklığı doğrudan mod menüsünden ayarlamak için hiçbir yolu yoktur.

Pil Ömrü ve Performansı
    Diğer harici pil vape modlarında olduğu gibi, VooPoo Drag 2'nin pil ömrünü tahmin etmek neredeyse imkansızdır. Hangi güç çıkışını ayarladığınıza, 18650 pillerinizin kapasitesine ve en son ne kadar kullandığınıza bağlıdır. Şahsen neredeyse sadece watt modunda, 65W'de UForce T2 tankıyla kullanıyorum ve 8 saatten fazla kullanıyorum. Bu arada, Sony VTC5a pilleri kullanıyorum. Bu oldukça iyi ve son birkaç ayda gözden geçirdiğim çift pil ayarlı modların çoğuyla aynı.

Ancak, yedek piliniz yoksa ve pil ömründen tasarruf etmek istiyorsanız, Drag 2'nin FIT modu size bu konuda yardımcı olabilir. Sadece '1' ayarında bırakın, teorik olarak güç tasarrufu sağlayacak. Şimdi, bu oldukça ağır bir bedelle geliyor. Her zamankinden daha serin bir vape elde edersiniz, bu da lezzet yoğunluğunu ve buhar üretimini de etkiler, ancak elinizde yedek pil bulunmadığı veya modunuzu şarj etmenin herhangi bir yolu olmadığı durumlarda, dikkate değer bir seçenektir.

Orijinal VooPoo Drag'i inanılmaz derecede popüler yapan şey, tepkisi oldu. O düğmeye basar basmaz o şey ateşlendi ve güç artışı da çılgınca hızlıydı. 2017'nin başlarında, Drag ortaya çıktığında, atış hızı, özellikle bütçe fiyat kategorisinde rakipsizdi. Rekabeti mahvetti ve rakip şirketleri daha iyi ve daha duyarlı cihazlarla ortaya çıkmaya zorladı.

İşler şu anda biraz daha farklı, çoğu gelişmiş mod da Drag kadar hızlı patlıyor, bu nedenle yeni sürüm öncekiler kadar etkileyici görünmeyebilir, çünkü tek başına hız kolayca öne çıkmaya yardımcı olmaz. Yine de, orijinal Sürükle ve şimdiki ünlü GENE yongasının ününden faydalanabilir. Drag 2'ye, gücü, ilk Drag modundan ve VooPoo Vmate'den daha hızlı bir şekilde ateşlemesine ve artırmasına yardımcı olan ve en çok hassas ölçüm kullanmadan bir fark bile göreceğinden şüpheliyim. ekipmanı. İkisi de inanılmaz derecede duyarlı, bu yüzden merak ettiğiniz şey buysa, Drag 2'nin en azından öncekiler kadar hızlı olduğunu onaylayabilirim.

VooPoo Drag 2'de ayrıca Drag 1'den 20W daha fazla olan, ancak çoğu 18650 modundan daha az olan 177W'lık maksimum güç çıkışı var. Ben şahsen bu hafif güç artışını gerçekten umursamıyorum, çünkü hiçbir zaman o seviyeye yakın hiçbir yere vape yapmıyorum, ya da kimseyi tanımıyorum. Fakat orijinalin 157W'ının yeterince istifa etmediğini hissederseniz, bu şişliği benden daha çok takdir edersiniz.

FIT modu, özellikle batarya tasarrufu, lezzet arttırma ve buhar üretimi için üç farklı konfigürasyon sunduğu için, özellikle sadece gelişmiş modlara giren kağıtlar için hoş bir özelliktir. Modunuzu istediğiniz vaping deneyimini elde etmek için nasıl ayarlayacağınızı bilmiyorsanız, FIT modu kullanışlı olabilir. Bununla birlikte, VooPoo'nun tam olarak nasıl çalıştığını açıklaması gerekiyor, çünkü şu anda bu konuda fazla bir şey bilmiyoruz.

Drag 2'yi sıcaklık kontrol modunda kullanmadım, çünkü bununla hiç ilgilenmiyorum. Orijinal Drag'in temp olarak pek iyi performans göstermediğini hatırlıyorum. kontrol, ancak bu onun başarısını hiç etkilemedi, bu yüzden bu ikinci versiyonla ilgilenen kitapların sıcaklığını gerçekten umursamadığını düşünüyorum. ya da performansı kontrol et.

UForce T2 Tankı
    Bu çok uzun bir gözden geçirme olduğu ortaya çıktı, bu yüzden bu kitte bulunan UForce T2 tankları hakkında çok fazla ayrıntıya girmeyeceğim. 5 ml kapasiteli 24.5mm çapında bir alt-ohm tankıdır. Ancak VooPoo, kapasiteyi 2 ml'den etkileyici 8 ml'ye düşüren veya artırabilen çok çeşitli uyumlu cam bölümler sunar.

Belki de UForce T2 tankıyla ilgili en etkileyici şey geniş yelpazedeki bobin kafalarıdır. Birkaç ay önce UForce T1 tankını aldığımı hatırlıyorum, fakat ne yazık ki kullanmaktan ve inceleme yapmaktan asla vazgeçmedim; Bunun için serbest bırakılan bobinlerin bazılarının T2 sürümüyle de uyumlu olduğunu hayal ediyorum. Şu anda, VooPoo web sitesi, bu tank için 10 farklı başlıktan daha azını listeliyor ve yakın gelecekte yayınlanacak daha fazlası var. Bu nedenle, özelleştirilebilir bir şey arıyorsanız, bu kesinlikle göz önünde bulundurmaya değer.

VooPoo UForce T2 tank, 5ml kabarcık camdan hoşlanmıyorsanız, iki bobin kafası - çift bobin U2 ve üçlü ağ N3 - ve yedek bir düz cam bölümle birlikte gelir. N3 bobin kafasını sadece bugünlerde sadece mesh bobin başlıkları kullandığım için kullandım ve bunun en iyi denedimlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Beklediğim gibi, bu bobin kafasından çıkardığınız lezzet yarasadan düpedüz şaşırtıcı. Onu kırmanıza bile gerek yok ve üç ağ örgüsü dar tarafta olduğu için, tıpkı sevdiğim gibi, hafifçe kısıtlanmış bir akciğer darbesi alırsınız.

Yakın gelecekte diğer uyumlu bobin kafalarını da denemeyi umuyorum, ancak şu ana kadar N3 üçlü kafes bobin beni oldukça etkiledi. Freemax Mesh Pro'nun üçlü bobin başları ile orada olduğunu söyleyebilirim .

Sonuç
    VooPoo Drag 2 orijinal versiyona göre net bir gelişmedir. Çok daha ergonomiktir, 510 bağlantısı merkezden uzak olmasına rağmen eskisinden üstündür ve küçültülmüş boyut, cepte taşınmasını ve saklanmasını kolaylaştırır. Gçteki hafif yükseliş, bulut yakalayıcıları 177W'da vape yapmak için yeterince çılgınca bulacağından emin olabilir ve yeni FIT modu, özellikle yeni başlayanlar için güzel bir ek.

Bütün bunlar, Sürükle 2 kesinlikle mükemmel değil. Yükseltilmiş 510 bağlantısı, mod ile beraber kullandığınız herhangi bir atomizer arasında büyük bir boşluk bırakıyor, pil kapağı biraz titriyor ve siyah beyaz ekran modası geçmiş görünüyor. Ayrıca, ondan sıkılmam durumunda, muhteşem reçine panelinin birbiriyle değiştirilebilir olmasını diliyorum. Yine de, Sürükle 2 aynı etkileyici ateşleme süresine ve orijinal ile aynı güçlendirme hızına sahip, bu yüzden şimdiye kadar yapılmış en popüler vape modlarından birinin en yeni sürümünü arıyorsanız, VooPoo Sürükle 2 sağlam bir satın alma işlemidir.

Bu Sayfayı Paylaş