1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat

Vodafone Müşteri Destek Şikayetleri

'Vodafone Şikayetleri' forumunda Yönetici tarafından 10 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Osman Özdemir, arkadaşlar inanin lanet olsun bana tuttum wodafona gectim müsteri temsilcisi takmaz firma takmaz uc aydir hala meil gelecek olme essegim olme ALLAH dusmanimin basina wodafon vermesin bu kadar ilgisiz oparator gormedim

Dicle Seven yaa birileri yardımcı olabilir mi arıkkk müşteri hizmetlerini arıyorum aktarıyoruz diyolar pat yüzümüze kapanıyor belki 50 kere aradım böyle burayada yazdım sıkıntımı kimse ilgilenmiyor.

2. Yönetici

Başak Gül Dun gece1 gb net aliyirum.sabah bitiyor ve hicbisey indirmeyip güncelleme yapilmadigi takdirde. Ilk isim vodafonu birakmak olacak bu kadar kotu bir hat olamaz pismab ettiniz beni. Musteri hizmetlerinizi ariyoruz aacma sapan cevaplar

3. Yönetici

Hülya Öztürk Savaş 3 ay önce wodafona hattımı taşıdım daha ne bi fatura geldi nede bi bilgi weriyolar böyle bi firma olamaz yazıklar olsun artık müşteri temsilcilerine sıkıntımı anlatmaktan bıktım hizmet 0 0 0 ilk fırsatta kapatcam kapatabilirlerse tabi !!

4. Yönetici

Basak Bilgin Hayatımda kurumsal müşteri yönetimi bu kadar kötü, çalışanları bu kadar beceriksiz bir kurumla daha karşılaşmadım. Vodafone'a geçişimizden tam 8 ay sonra binbir talep ile atanan müşteri temsilcisi, bir gün içerisinde 4 arama talebi bırakılmasına rağmen geri dönüş yapmaya zahmet bile etmiyor! Sizden hizmet almak için daha ne kadar yalvaracağız?

5. Yönetici

Adam Hattını Kapatmak için müsteri temsilcisini arıyor bakın ne oluyor :) Mücahid Yıldırım Konturlu hattımı kapatmak istiyorum müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen beni tam duyamadığını iddia ediyor.
    Canlı insan ile görüşme olasiliğı netdeyse imkansız bu işi nasıl çözeceğiz.

6. Yönetici

Atacem Baloğlu Ben müşteri hizmetlerini arıyorum ama bir türlü temsilciye aktarmıyor bilgisayar konuşuyor susmakta bilmiyor nasıl bağlanacağım müşteri temsilcine

7. Yönetici

Kadir Özdil İnternet sozlesmesini 2 saatte kapiniza getiren , kurulumu saatler icerisinde gelip yapan vodafone internetle ilgili kucuk bir probleminiz oldugunda 72 saat diye diye 2 hafta bekletiyor..

8. Yönetici

İsmail Çam Sizden sadece şunu istiyorum! Vodafone Müşteri Hizmetleri ismini hemen "Sizin adınıza sadece kayıt oluşturma hizmetleri" olarak değiştirin! Sorun çözmek yerine sorun oluyoruz! sloganınız olsun!

9. Yönetici

Murat Salar Kaçdır müşteri hizmetlerinizi arıyorum hat kesiliyor şehrin merkezinde ve yüksek bir konumdayım cihazım ıpone 6 bu nasıl bir hizmettir rezaletin daniskası ve geri dönüşte sağlanmıyor insanlara cihazları aldırıp borçlandırıp sonra bu tür işlerle uğraştırıyorsunuz derhal gerekeni yapınız Vodafone ailesi olarak hiç hoş bir durum değil işimizi gücümüzü bıraktık şebekeyle uğraşıyoruz bankalar bir iletişim iki bu ne ya paramızla rezil ediyorsunuz

Bu Sayfayı Paylaş