Türk Telekom Kapatılamayan Abonelikler

'Türk Telekom Genel Şikayetler' forumunda Yönetici tarafından 26 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Türk Telekom Kapatılamayan Abonelikler
    Türk Telekom internet borcumuz çıktı ne zaman haberimiz oldu 3 sene sonra neden 3 sene haberimiz olmadı herkes cevabını çok iyi biliyor.Üç sene müşteriye borcun var aboneliğin kapanmamış dememesinin sebebi borcu katlamak insanları sömürmek. Avukat paraları vs. hiç katmıyorum bile...

İnternet borcu neyse de uzun yıllardır kullanmadığımız bir de ev sabit telefon borcu çıktı.Kardeşlerim ödemeyin bu paraları yeni soygunculuk düzeni bu herkes ödemesin ben görmedim avukatlık olupta ödeyen siz biliyorsanız yazının altında paylaşın devlet bunlara yol vermiş kimse hesap sormuyor bunlarda 30 liralık limit aşımsız aylık sabit gelmesi gereken faturaları insanlara iki üç kat paralar ödetiyorlar.İnsanlar ödemiyor sanmayın herkes ödüyor bende ödüyorum ödemiyorum dersem yalan olur ama herkes şikayetçi olursa biyerde dururlar heralde iyice zıvanadan çıkmış durumda Türkiye'nin tekeli konumunda şirket her gün milyonlarca insanı soyuyor.Facebook gibi sosyal paylaşım sitlerinde onlarca paylaşımda bulunuyorsunuz lütfen bir dakikanızı ayırıp bu tip durumları forumlarda şikayet sitelerinde facebook grup ve sayfalarında paylaşınız.
    Ben Türk Telekom aboneliğim boyunca hiç gelmesi gereken tutarda fatura ödemedim Vodafon da da aynı şekilde siz ödediniz mi.Türkiyenin başındaki bu belalardan inşallah kurtuluruz bir gün.Sömürü Ülkesi Olarak İlk sıradayız.Sonumuz hayır olsun.

Bu Sayfayı Paylaş