Sürat Kargo Fiyat Güncellemesi Hakkında İfşa

'Karışık Firma Şikayetleri' forumunda Yönetici tarafından 23 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Sürat kargo geçtiğimiz hafta fiyatlarını bariz bir farkla arttırmıştır. Kredili kargo kullanan biri olarak bakiyem 2000 tl kalmıştı ben müşteri olarak 3000 TL olan kredili kargo hızmetını satın almıştım örneğin 3000 TL ye totalde 200 adet kargo cıkabilicem diye bir fiyat gösterildi ve bu fiyat üzerinden hizmet alacaktım. Şuanki fiyat güncellemesi sonrası önceden bana şu fiyata şukadar hizmet alıcaksınız diye ödetilen rakamdan daha az hizmet alıcam hem de parası ödediğim bir anlaşma sonrasında bu durumu binlerce insana yaşattılar aklı olan bu durumu kullanıp dava açar bariz şekilde usulsüz bir uygulama az buz da bir fiyat zammı yok ortada arkadaslar takrıbı kdv sız 5 lıraya gonderıcem kargoyu dıyen bu fırma yıne kdv sız suanda ınsanların odedıgı bakıyeden çalıp sözünü verdiği ücretten 2 ila 2.5 tl daha fazla paraya hizmet veriyor. Apaçık dolandırıcılık yapılıyor.
    Farklı bir dolandıcılık da şu şekilde siz kargo gönderiyorsunuz kaç para bakiyenizden kesiliyor belli değil. Size gönderdiğiniz kargonun faturasını kesıyorlar ve hangi fiyattan kestikleri belli değil 10 tane kargo çıkmışım bugün önceki gün bakiyem de 244 lira varken bugün bakiyemde kalan 104 tl 140 liralık kargo göndermişim 10 kargonun hepsi de dosya bıyutunda kargolar birtanesi paket bu fiyatlar saçmalıktan başka bir şey değil göz göre göre dolandırıcılık her yerde paylaşılması ifşa edilmesi gerekiyor ben öyle yapıcam ve bir avukat ile görüşücem hizmet alan insanlara duyrulur bence dikkat etmelisiniz

2. Yönetici

5.5 lira falan 3000 liralık paket falan değil smsler iptal edin en yalın halle dosya gönderi fiyatı 10 tl mınımum haberiniz olsun aksini iptal edene kanıtlı ekran görüntülü gösterebilirim mail adresini yazması yeterli bilfiğiniz en kral dolandırıcılar kredili kargoyu baska fırmalar yapsın hemen kacıcam

3. Yönetici

3000 lik kredılı paket alıyorsun 10 dan dosya gonderıyor subeden subeye aynı il bildirimsiz diğer paketleri söylemeye bile gerek yok saçmalık ötesi

Bu Sayfayı Paylaş