1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

Squonking Elektronik Sigara Nedir?

'Kit Elektronik Sigara Sor' forumunda Yönetici tarafından 14 Mart 2019 11:00 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Squonking Elektronik Sigara Nedir?
  Orta derecede deneyimli bir kullanıcıya “squonking” terimi muhtemelen yabancı geliyordur. Ancak, bloğun etrafındaki herhangi bir kıdemli gazi için, squonking, her yerdeki vape meraklıları için yeni ve yenilikçi bir deneyimi temsil ediyor.

  Ancak, hepsi eğlence ve oyun değil. Bu yöntem kesinlikle devrimsel olsa da, cerrahi hassasiyet gerektirir. Yanlış yapıldığında, squonking tam anlamıyla yüzünüzde patlayabilir.

  Öyleyse squonking nedir? Bu yönteme derinlemesine bakalım ve bu yeni ve heyecan verici vape trendinin sizin için uygun olup olmadığını görelim.


  Squonking Nedir?
  Basitçe söylemek gerekirse, squonking, son zamanlarda popüler olan, yenilikçi bir vaping yöntemidir. Alttan besleme atomizörleri sayesinde, bu son yenilik, geleneksel yeniden yapılandırılabilir damlayan atomizer sistemini kafasına döndürüyor. Damlatıcılar için, squonking ufkunu genişletmek için harika bir yoldur. Elektronik Sigara

  Damlama ve Damlama
  Geleneksel damlama giriş gerektirmez. Organik pamuk bir ısıtma elemanı içinden çekilir. Fitili tamamen doyurana kadar pamuk üzerine birkaç damla E-Suyu damlarsınız. Birkaç nefes sonra fitil kurudur ve pamuk fitilin üzerine biraz daha e-sıvı damlatmanız gerekir - durulayın ve tekrarlayın.

  Squonking nasıl çalışır?
  BKA'lar, değirmendeki tek kullanımlık önceden oluşturulmuş bobinden (bulut üretimi ve lezzet anlamında) e-suyu sürekli damlatmak için elverişsiz ve zaman alıcıdır. Squonking bu sorunları giderir ve çok daha sezgisel bir vaping deneyimi sağlar.

  Çekirdeğinde, squonking aynı mekaniği kullanıyor ve aynı anda büyük bir fark yaratıyor. Damlama yerine, squonk modları, önemli miktarda e-suyu depolayabilen dahili bir e-suyu haznesine güvenir. Şişenin sıkılmasıyla e-sıvı moddan yukarı doğru ve doğrudan RDA'ya beslenir. Sonuçta esas olarak standart bir mod ve bir RDA arasında bir karma tasarım.

  Sıvı, doğrudan iç şişeden, doğrudan RDA'nın içine çeker - geleneksel buharlaşmaya benzer.

  Bununla birlikte, aldatmanın sadece yepyeni bir mod almasını gerektirmediğini unutmayın. Ayrıca, sıvının geçmesi için merkez direğe açılan bir besleme deliğine sahip belirli bir RDA gerektirir (aşağıya bakınız).

  Squonking Atomizer RDA - Alttan Besleme Açılışı  Standart vaping'e benzer olmasına rağmen, squonking geleneksel cihazınız kadar otomatik değildir. E-suyunu şişeden içerisine RDA'ya aktarmak biraz yardım eli gerektirir.

  Pamuk fitilin otomatik olarak ıslatıldığı tipik alt ohm tankınızın aksine, squonk modları biraz farklı çalışır.

  Bu resimden şeffaf plastik tankın mahfazaya maruz kaldığını fark edeceksiniz. Bunun iki sebebi var.

  İlk önce, tankta ne kadar sıvı kaldığını görmeniz gerekir.

  İkinci olarak, kullanıcıların suyu küçük besleme borusundan ve BKA'ya zorlamak için kabı sıkması gerekir.

  Yavaşça bastırdıktan sonra , sıvının yavaşça RDA'ya yukarı doğru beslendiğini izleyin, sonra bırakın. Konteynır birkaç dakika mağarada kalacaktır. Şişe şeklini tekrar kazandığında, sıvı etkili bir şekilde RDA içerisine girmiştir ve umarım fitili doymuştur. Sadece o zaman cihazı ateşleyebilirsin.

  Lezzeti susturmaya başladığında, fitil kuruduğunda ya da vaping yaparken yanmış bir tat almaya başladığınızda, tekrar ciyaklama vakti geleceğini anlayacaksınız. İlginçtir ki, “squonk” kelimesi bu sıkma eylemini tarif etmek için kullanılan bir fiildir.

  Bir şişe sıkma işleminin bu basit eylemi, gerçek bir BKA deneyiminden ödün vermeden damlama sıkıntısından kaçınmaya çalışırken çok küçük bir bedeldir. Ayrıca, meyve suyunuzu gittiğiniz her yere yanınızda taşıma gereksinimini önler.


  Bir Ölümcül Kusur
  Cızırtılığın damlamayı nispeten sorunsuz ve kullanışlı hale getirdiğini tespit ettik. Öyleyse, bu dünyada ne yanlış olabilir? Eh, büyük bir dezavantaj var - ama bu büyük bir tane.

  Kendi bobinlerinizi inşa etme karmaşık sanatında ustalaşanlarınız, şüphesiz ki ohm yasasının, voltajın, elektriğin ve elektriğin önemini öğrendiler. Eğer squonking'i merak ediyorsanız, o zaman “bunun için gidin” deriz. Ama eğer inşa etmek için yeniyseniz (veya genel olarak vaping), o zaman squonking kesinlikle sizin için değil (henüz).

  Kalkınan birçok vapur, yanlış inşa edilmiş ya da düzenlenmemiş modlarla ilişkili tehlikelerin acıdan farkındadır (bazıları diğerlerinden daha acı verici). Bu boşlukların patladığı ve ciddi hasara yol açtığı (sadece kullanıcılar için değil, etrafındakiler için orantısız derecede büyük patlamalarına yakalananlar) duyduk. Tüketiciler bugünlerde tanınmış bir kaynaktan marka markası, fabrika yapımı cihaz ve batarya satın alarak bu sorunu önlüyorlar.

  Ne yazık ki, squonking hala başlangıç aşamasında. Bu boşluğun ileri doğası, vape şirketlerinin bu yeni teknolojiyi benimseme ve artan talebi karşılama şansı bulamadığı anlamına geliyor. Sonuç olarak, günümüzde piyasada önceden oluşturulmuş squonk modlarının çoğu düzenlenmemiştir.

  Diğer karmaşık konular, görünüşte meşru olan bileşenlerin bile kötü bir şekilde yapılabileceği veya - daha da kötüsü - kasıtlı olarak yanlış etiketlenebileceğidir. Yolsuz denizaşırı satıcıların birçoğu hatalı veya yanlış pilleri almış ve üzerlerine yeni bir tokat atmışlardır. 2100mah batarya olarak okunabilecek olan şey gerçekten eski bir 1600mah batarya kılık değiştirmiş olabilir.

  Dışarıdaki suratınızla gıcırdatmayı denemek, ekstra özen göstermek ve yalnızca Sony, Samsung veya LG gibi saygın şirketlerden pil satın almak isteyen tüm gazetelere. Dönemi. Amazon ve Ebay gibi şirketlerle birkaç dolar tasarruf etmekten uzak durun, çünkü birinci sınıf piller saygın vape satıcılarından genellikle çok ucuzdur. Amazon veya Ebay ile birkaç kuruş tasarruf etmek risk almaya değmez.

  Lem'nBerry E-Suyu

  Alt çizgi
  Vaping, hayal edebileceğimiz her şeyin ötesinde yenilikçiliğin kapısını açan inanılmaz bir teknolojidir. Bu alanda daima yeni gelişmeler görmeyi seviyoruz, ancak düzeltmeler yeni zorluklar getiriyor.

  Uzun lafın kısası, squonking RDA deneyimini çok daha pürüzsüz hale getiriyor. Sadece atlarken çok dikkatli olun ve tamamen hazır olana kadar denemeyin. Yeniden inşa edilebileceklerle ilgili olarak, Ohm Kanunu ve vape güvenliğini iyi anladığınızdan emin olun.
   

Bu Sayfayı Paylaş