1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

Smok Markasının Çin Sanayisindeki Yeri ve Etkisi

'Elektronik Sigara Haberleri ve Makaleleri' forumunda Yönetici tarafından 6 Mart 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  SMOK'un Sanayisi Üzerindeki Yeri ve Etkisi
  SMOK, sektördeki en ilerici Çinli vaping şirketlerinden biri olmuştur. Orijinal ürünler geliştirmek için çok çaba harcadı. Bu, Çinli vaping şirketlerinde her zaman böyle olmamıştı, ancak şimdi norm. Smoktech, Telescope ve Magneto gibi mekanik tüp modlarına sahip olduğunda, rakiplerinin birçoğu mevcut tasarımları klonlamaktan memnundu (örneğin Sigelei'ye bakınız). SMOK, denemenin değerini de göstermiştir: merak uyandırıcı vaping dünyasının çoğu Boge tek bobinli karterine bağlıyken, SMOK'un çift bobinli karterizörlerinin çığır açan olduğu kanıtlandı.

  Ancak şirketin modern vaping endüstrisi üzerindeki en büyük etkisi, TFV serisi tanklarla bir kez daha yapıldı. Sadece alt ohm tankları için yeni bir standart belirlemedi; ayrıca bir tank için birden fazla tip bobin sunma eğilimine başladı. Çoklu yeniden yapılandırılabilir (RBA) seçenekleri de dahil olmak üzere bir düzineden fazla TFV4 bobini vardır ve aynı diğer TFV tankları için de söylenebilir. Bobinler, basit çift bobinli kurulumlardan sıcaklık kontrolü için paslanmaz çeliğe ve çok yönlü bobinlere kadar çok yönlü bobinlere kadar uzanır. Üreticilerin iki rulo seçeneği sunması yaygın olmasına rağmen, SMOK, TFV ruloları ile yeni bir çeşitlilik seviyesi ortaya koydu.
   

Bu Sayfayı Paylaş