1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

Sigarayı Bırakmanın Tam Zamanı Buhar Adam

'IQOS Cihaz ve Sigarası Genel Paylaşım' forumunda Yönetici tarafından 27 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Sigarayı Bırakmanın Tam Zamanı Efsane Kampanya
  IQOS 2.4 Plus Kit + 200'lü Heets Sigara Başlangıç Seti
  24.11.2018 - 05.12-2018 tarihleri arası set şeklinde sadece 645 TL
  Şimdi Satın Al
  IQOS 2.4 Plus Kit + 200'lü Heets Sigara Başlangıç Seti
  IQOS Plus ile 200'lü Parlement Heets Sigara Seti, Iqos teknolojisi ile yeni tanışacak olanlar için uygun fiyatlı başlangıç setimiz orjinallik konusunda tüm ürünlerimizde olduğu gibi iade garantilidir. Iqos sigara ısıtcı tam kit kapalı kutu ile birlikte set olarak hazırladığımız bir karton içerisinde 10 paket bulunan sigara kartuşu olarak da toplamda karton içerisinde 200 adet yer alan Iqos Plus başlangıç seti Türkiye'nin her bölgesine en hızlı biçimde gönderilmektedir. Buhar Adam ve Vape Turko güvencesi ile satışını yaptığımız Iqos Plus V 2.4 modeli Bluetooth Kontrol özelliği bulunan son sürüm yazılım versiyonuna sahiptir.
  [​IMG]
  Cihaz Paket İçeriği:
  1x IQOS Mod Kit
  1x IQOS Cep şarjı
  1x IQOS Temizleme aparatı
  1x USB Kablosu
  1x IQOS Adoptorü
  1x Kullanım kılavuzu
  [​IMG]
  Sigara Kartuşu Paket İçeriği:
  200 Adet Heets Sigara Kartuşu çeşitleri isteğe bağlı seçim Yellow Label, Amber Label, Turquoise seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş