1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

Premium Likit

'Nedir? Bölümü E Sigara Tanımları' forumunda Yönetici tarafından 14 Mart 2019 11:30 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Premium Likit
  Premium likit nedir, Premium likitler yüksek kaliteli elektronik sigara likiti olarak bilinir. Üreticiler belli bir kaliteye sahip kullanıcı yorumları ve kalite görüşleri orta seviyenin üzerindeki likitlerin genel adı olarak bilinir. Örneğin One Hit Wonder Likitler premium likit olma özelliği taşır sebebi ise standart bir kalitede üretilmeleri, belli bir müşteri memnuniyet kitlesine sahip oluşu ve Dünya'nın her ülkesinde popüler likit oluşudur.
  Evyap veya ithal likitlerden kıyaslama yapacak olursak standart bir kaliteye sahip veya daha düşük kalitede olmaları sebebi ile her vape kullanıcısı tarafından beğenilmeyebilirlik durumu oluşabilir. Ayrıca belli bir tat ve koku dozaj oranı uyumluluk içinde olmayabilir. Demlenme süresi ve saklama süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple içim deneyimi olarak da bu tip likitler ile her zaman aynı içimi sunmaya bilirler.
  MTL ve Pod sistemler için premium likite örnek verecek olursk örneğin Dinner Lady salt likit lemon tart premium bir likittir. DL içim için de örnek bir ürün göstericek olursak Juicy Co Berry Made likit iyi bir örnek olabilir. Yüksek kalite NBase, Aroma ve nikotin kullanılarak üretilen likitlerdir.
   

Bu Sayfayı Paylaş