1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

Notchcoil nedir?

'Coil Sor' forumunda Yönetici tarafından 14 Mart 2019 11:06 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Notchcoil nedir?
  Yıllar süren ciddi vapinglerden sonra, çoğumuz, her şekil ve boyutta ve hile ile çeşitli farklı bobinler oluşturmak için ev eşyalarının etrafına direnç teli sarma sanatı konusunda uzman olduk. Bu gerekli bir beceri gibi görünüyor, ama geriye dönüp bakıldığında, sonunda eskimiş hale gelmek zorunda kaldı.

  Jaybo'dan NotchCoil, zamanın sonunda geldiğine inanmanı istiyor. Şirket, yeni tasarımlarına devrimci diyor ve bu çok da uzak değil.

  Neredeyse diğer tüm metal bobinlerin aksine, NotchCoil hiç sarılmış tel kullanmaz. 316L paslanmaz çelikten frezelenmiş ve kesilmiş çelikten yapılmış olup sıcaklık kontrolü veya düz vat gücü sağlar. Tasarım, başlı başına ilginç bir RTA olan Theorem tankında çalışmak üzere inşa edildi, ancak kendi başlarına da satın alınabilecekler ve etkileyici 5.5mm kolanlarını kabul edecek herhangi bir RDA'ya uyacak, sadece pamuk ekleyin. Eğer bir çalıştırırsanız Joyetech Cuboid Mini veya Cubis kurulum, sen kafaları NotchCoil tam premade satın alabilirsiniz. Bu, Joyetech'in akıllıca bir hareketi, bu tasarımın başlarında atlıyor. Fiyatlar, piyasadaki önceden hazırlanmış diğer rulolara paraleldir.

  Bunun nesi harika? Jaybo, sürekli yanmayan vuruşlar, inanılmaz lezzet ve buhar üretimi ve eşsiz dayanıklılık da dahil olmak üzere, yorgun kalbinizin arzu ettiği her şeyi vaat ediyor. Bu iddiaları biraz abartılı bulduk, ama fazla değil. Bu harika bir teknoloji parçası.

  Notchcoil İnceleme


  İlk denememiz, doğal ortamındaki bir NotchCoil'den , bir Wismec Teoremi'nden oluşuyordu . Pürüzsüzlük derhal herkesi etkiledi ve bu pürüzsüzlük test boyunca sürekli bir muamele olacaktır. Teorem, 2ml'de diğer tankların çoğundan daha az meyve suyu tutar, ancak üstten beslenen hava akımı tasarımı, özellikle bobine çok iyi uyuyor gibiydi. Bir NotchCoil'in Clapton bobini kadar lezzet ürettiği iddiası düz kaldığı halde lezzet zengindir. Zengin, ama o kadar zengin değil. Clapton veya bükülmüş tel yapısının altındaki tek adım olarak düşünün.

  Daha sonra, NotchCoil 25 mm'lik bir Goon olan bir BKA'ya doğru yolunu buldu. Bu bize bazı dersler verdi. İlk olarak, Jaybo bobinin 70 watt'ın altına düşmesi gerektiğini söylediğinde, demek istiyorlar. Aslında, 70 watt biraz fazla; Her çizime hafif bir yanma tadı eşlik eder. Tek bobin gerçekten 60 watta aittir ve 50 watt buhar üretiminde çok az vazgeçmektedir. İki bobin koyun ve 100 watt güzel çalışıyor.

  Joyetech Notchcoil
  Bu buhar üretimi çok etkileyici. 20 kalibrelik üçlü bir bobin yarışması düzeniyle yarışmayacak, ancak günlük vaping için kesinlikle kayacak, çünkü size başka bobinin eşleyemeyeceği bir şey veriyor: verimlilik. Burada işte biraz fizik var. NotchCoil'in hafif, paslanmaz tel ile yapılan benzer çapta bir bobinden daha hafif olduğunu fark edeceksiniz. Bu iyi birşey. NotchCoil, sarılmış tel yerine metal plaka kullandığından, daha az kütle ısıtmak zorunda kalırken, size daha fazla yüzey alanı sağlayabilir. Bu, pil gücünden tasarruf etmenizi sağlar ve tek bir NotchCoil'in yaklaşık 80 watt'ta tipik elle sarılmış bir bobin ile çok benzer miktarlarda buhar ürettiği anlamına gelir. 80 watt'tan 60 watt'a düşmek, güç tüketiminizi dördüncü bir azaltabileceğiniz anlamına gelir ve pilleriniz bunun için teşekkür eder. Kendinizi daha az sıklıkta bu pilleri değiştirirken kolayca bulabilirsiniz.

  NotchCoil hiçbir zaman hiçbir şekilde başarısız olmadı, bu nedenle güvenilirlik veya tutarlılıkla da tartışamayız. Direnç, 0,25 ohm'du, .23 ohm'un yüzde biri kutunun reklamını yaptı ve bobin bir sistemden çıkarılıp diğerine bağlı olsa bile asla sallamadı. Elektronik Sigara

  Gerçekten harika bir teknoloji. Farklı bir ürün olarak, NotchCoil, özellikle Theorem tankıyla birlikte, 50 ila 60 watt civarında olan orta güç kurulumlarında en iyi şekilde çalışır. Makul bir fiyat noktasında en az güçlükle sürekli iyi performansa ihtiyaç duyanlar, bunun gibi bir şey arayan pek çok gazete var. Onlar en sert hardcore bulut veya lezzet kovalayıcılar için değil, ama yine de bir niş pazar. Teoremi daha likit tutmayı diliyoruz, ancak bu kurulumu kullanırken elde ettiğiniz mükemmel performansı ve pil ömrünü kaçırmamaktan daha iyidir.

  Bir kavram olarak, NotchCoil tasarımı zaman geçtikçe iddia edildiği kadar devrimsel olabilir. Jaybo'nun fikir üzerinde genişlediğini, yeni başlayanlar için 20 watt bobin ve bulut kovalayanlar için rekabeti boşa harcayan 120 watt bobinler oluşturduğunu kolayca hayal edebilirsiniz. Öğütülmüş çelik tasarımı sıradışı, yüksek yüzey alanını seri üretim için kolaylaştırır.

  Şu anda, bu parlak geleceğe yönelik en büyük tehdit açıkça FDA. NotchCoil tasarımı, vaping halkına hitap eden diğer tüm ürünler gibi, yeni hükmedilen yönetmeliklerin tam olarak yürürlüğe girmesinden sonra piyasada kalmak için hükümet testlerinden geçmek zorunda kalacak. Umarız ya bu düzenlemeler değişebilir ya da Jaybo'nun test için para ödemenin bir yolunu bulabilirsin, çünkü NotchCoil, sigara içmeyen birçok kişiye daha iyi ve daha erişilebilir bir vaping deneyimi yaşatıyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş