1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat
  2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
    Duyuruyu Kapat
  3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Natro Hosting Hakkında

'İfşaa' forumunda Yönetici tarafından 30 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

?

Natro Müşteri Deneyimleri

1. İyi

0 oy
    0.0%
  2. Kötü

1 oy
    100.0%
  3. Kararsız

0 oy
    0.0%
  1. Yönetici

Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

Sıralamadaki sitelerimi sunucu sorunları hataları ile çöp etmeyi mükemmel bir azimle başaran genel piyasadan çok daha pahalı domain ve hosting kakalayan Hosting şirketidir. Ya kar karşı firmalardan para alarak spamlama sunucu sorunları oluşturuyorlar yada başka bir şey ama kasıtlı olarak aylarca sorunu halletmemeleri ve ısrarla nerede hata diye sormama rağmen cevap verilmemesi cidden insanı kıllandıran sebepler. Hala kullanıyormuyum evet mecburen okadar site taşı vs uğraşmamak için kullanıyorum. Bir de İsimtescil diye bunlardan da kötü bir Host şirketi ile daha önce çalıtım ondan da ısrarla uzak durun kesinlikle yıllarca yapmış olduğunuz bloglar ilanlar vs. yılların emekleri sunucu hatalarından dolayı çöp olur dikkat !!! Kesinlikle tavsiye etmem kaçın.

2. Yönetici

şimdi konuştum ram miktarı veriyorya sitesinde hosting paketlerinin örneğin en üst paketi aldınız 2 gb ram yazıyor tum sıtelere pay ediyor onu her site için değil 6 ay sonra paketi yeniliyorlar sizin paketinizi değil kendi paketlerini onda daha iyi miktarda ram sunuyorlar ona da geçmeniz için sıfırdan para ödüyorsunuz sizin pro dediğiniz paketi aldığınız miktar çöp oluyor yani saçmalık ötesi bir şirket ha paranı çöpe atmışsın ha bunlardan hizmet almışsın
    10 site barındıran 2015 yılında kurumsal pro paket almışım bana verdiği ram miktarı 512 mb şuan aynı paraya tekabul eden paketleri 2 gb ramli diyorum yetersiz sıtede 1 kısı bıle yokken bu ram neden hep böyle sınırda bılmıyoruz dıyorlar. sana paket satıcaklar kazıklıycaklar kardesım hostıng paketınızın en ust versıyonunu almısım 2015 yılında en yuksek parayı oduyorum bu zamanın paketlerıne kıyasla ben sesımı cıkarmıyorum sen bana daha ucuz parayla 4 katı ramlı paket satmaya calısıyorsun neyın kafasını yasıyor bunlar mılletı ıyıce kerız bellemısler. domaın paraları bellı zaten ihs den yonlendırdıklerı domaınlere 2 dolar 3 dolar fazla paraya satıyorlar. ne guzel ıs lan :)

3. Yönetici

ÇÖP HOSTİNG NATRO Sakın Bulaşmayın Rezillik ötesi iki gün sonra ram dir dısc dır dusurup arka planda su urunumuz var bunu satın alırsanız sorun yasamassınız dıyen dolandırıcılardan baska bısey degıl sakın pişmalığın karşılığı natro hosting

Bu Sayfayı Paylaş