1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat

Likit Tadının acı gelmesinin sebebi ve öneriler

'Atomizer Sor' forumunda Yönetici tarafından 14 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

arkadaşlar merhaba;

3-4 gündür Revenger kullanıyorum fakat dünden beri acı bi tat geliyor her çekimde. Coili yakmadığımdan eminim çünkü coil yandığı zamanki tadı biliyorum. yaklaşık 1 yıldır elektronik sigara kullanıcısıyım. ilk 2 gün bi problem yaşamadım. likitte sürekli kullandığım likit onda da bi sorun olduğunu düşünmüyorum. daha önce konuyla alakalı sorun yaşayan var mı? ya da önerebileceğiniz bişey? cihazı default ayarlara getirdim sorun devam ediyor. normalde high 55w da kullanıyorum.

CEVAP: Vaporesso Türkiye Merhaba bahsettiğiniz sebepler coil yanması, likitin yüksek nikotinli olması, orjinal coil olmaması, zincirleme çekim likit emilimi olmadan coil yanması, likitin bozulmuş veya orjinal olmamasından kaynaklı olabilir. Şunu da deneyebilirsiniz aynı zamanda sıçratma yapıyorsa coili çıkartıp ıyıce sıkıp kaucukların yerlı yerınde saglam olduğundan emın olup tekrar deneyebilirsiniz atomizer de lıkıt kalma ıhtımalıne karsı cıhazın atesleme tusuna kısa sure basakar drıptıp kafası aşağı bakarken aşagıdan üfürebilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş