1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

IQOS 2.4 Plus En Ucuz Fiyat

'IQOS Buharlaştırıcı' forumunda Yönetici tarafından 21 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  IQOS 2.4 Plus En Ucuz Fiyat Hemen Satın Al
  IQOS 2.4 Plus, Türkiye de her geçen gün daha da fazla kullanıcıya ulaşan Iqos e sigara cihazı en yeni modeli olan IQOS 2.4 Plus üç ana bileşene sahip bir tütün ısıtma sistemidir – ısıtmalı tütün birimi ( HEETS veya HeatSticks olarak adlandırılır ), bir IQOS Sigara ve bir kutu şarj cihazından oluşur. Tipik tütünlü sigaralarda tütün yakılarak içilirken Iqos ile ısıtılarak içilmektedir. Sağlık açısından daha uygun olmasının sebebi ise ateş ile yanarak içilen tütün de bulunan zehir ve kimyasallar Iqos elektronik sigara cihazı ile ortalama yarısı kadar 350 derece seviyelerinde ısıtılarak içildiğinde daha az tepkimeye girer ve daha az zararlı olduğu klinik testlerle onaylanmıştır.
  [​IMG]
  Kutu İçeriği
  1x IQOS Mod Kit
  1x IQOS Cep şarjı
  1x IQOS Temizleme aparatı
  1x USB Kablosu
  1x IQOS Adoptorü
  1x Kullanım kılavuzu​
   
 2. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Heets Marlboro - Amber Label Sigara Kartuşu 200'lü Paket

  Heets Marlboro Amber Label, Iqos elektronik sigara ısıtma çubuğu ile kullanılmak üzere Philip Morris firması tarafından üretilen Marlboro Amber Label içim deneyimi kırmızı marlboro ile aynıdır. Daha önce Kırmızı Marlboro kullanan ve sigarayı daha az zararla IQOS'a geçerek bırakmak isteyenlere geleneksel tütünlü sigarayı rahat bırakmanızda en önemli rolü üstlenecek kaliteli ve etkili IQOS sistemi ile kullanacağınız Heets sigara kartuşları geride koku ve kül bırakmadan temiz ve sağlıklı bir şekilde sigarayı bıraktırır.
   

Bu Sayfayı Paylaş