1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

İngiltere de Elektronik Sigara Kullanımı

'Elektronik Sigara Haberleri ve Makaleleri' forumunda Yönetici tarafından 16 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

?

İngiltere de Elektronik Sigara Kullanımı Neden Yasal ?

Bu anket 16 Nisan 2018 tarihinde kapatılmış.
 1. Gerekli Sağlık Testlerinden Geçmiş Olması

  0 oy
  0.0%
 2. Kullanıcıların Devlet Üzerindeki Baskısı

  0 oy
  0.0%
 3. Siyasi Nedenler

  0 oy
  0.0%
 4. Ticari Nedenler

  0 oy
  0.0%
 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  İngiltere de Elektronik Sigara Kullanımı
  İngiltere de Elektronik sigara satışı her ne kadar kullanımında olduğu gibi yasal olsa da Ülke bazı konularda özendirme ve genç nesilin bu konuda eğilimini azaltması amacı ile E Sigara Ürünlerinde reklamı yasaklamıştır.Bir yandan da İngiltere de bulunan 8.8 Milyon sigara bağımlısının bırakması amacı ile bazı alanlar da da destekleyici yanları da bulunuyor.İngiltere’deki elektronik sigara kullanıcılarının sayısı ise 3 milyona yakın.

  dunyada-elektronik-sigara-2-767x431.jpg

  Kullanıcıların %39’u daha önce geleneksel sigara kullanan insanlar. Veriler, elektronik sigaraların üretim amaçları konusunda da en bilgili ülkenin İngiltere olduğunu gösteriyor. İngiltere Halkının %82.8’i elektronik sigaraların hangi amaçla ve niçin üretildiklerini ve niçin kullanıldıklarını biliyor.İngiltere Elektronik sigarayı bilinçli olarak kullanan ender Ülkelerden biri bana soracak olursanız.Her ne kadar zararı olmasa bile kullanıcıların tanıştığı yeni ürün ile ilgili bilgi sahibi olması gerekiyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş