1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Heets Sigara Çeşitleri Listesi Güncel

'IQOS Sigara Ürünleri' forumunda Yönetici tarafından 22 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Heets Amber, Iqos serisi elektronik sigara çeşitleri ile kullanılan Heets sigara kartuşlarından Amber Label'in içim deneyimi kırmızı marlboro içimine benzemektedir. Ortanın üzerinde bir içim sertliğine sahip Amber sigara kartuşlarının pazarını Parlement ve Marlboro adı altında satın alabilirsiniz. Türk halkının dilinde Amber Ukrayna diye anılan çeşit aslında Heets From Parlement'dir. Heets From Marlboro ise halk arasında Amber Kıbrıs olarak bilinir.

  [​IMG]

  Heets Yellow, Heets sigara kartuş çeşitlerinden olan Yellow Label IQOS Katuş (halk arasında sarı heets) olarak bilinir ve kalite farkı From Marlboro ve From Parlemet olarak yine değişmektedir. Bahsettiğimiz özellikler sarı kartuşlar içinde geçerli sadece değinmemiz gereken içim deneyimi sanırım bu sigara kartuşları Marlboro Gold tadında bir içim sunar bu da demek oluyorki Ambere nazaran biraz daha rahat içimi olan orta hafif sertlikte bir tütün harmanıdır.

  [​IMG]

  Heets Turkuaz, Marlboro Touch Mentol İçimine Benzer Tat ve yumuşak içim deneyimi sunan IQOS cihazlar için üretilmiş sigara kartuşlarıdır. Mentollü tütün tadından hoşlananlar için tek seçenek ve iyi bir tercih olacak Heets Turkuaz Label'de de önceki çeşitlerde bahsettiğimiz seçenek ve durumlar geçerlidir.

  [​IMG]

  Heets Sienna, Amber benzeri ama biraz daha farklı yoğunlukta olarak geleneksel sigara olan Kırmızı Marlboro tadında bir Iqos sigara kartuşudur. Heets Bordo olarakta bilinen bu sigara kartuşu aynı şekilde Kıbrıs ve Ukrayna çeşitleri mevcuttur ve adları da buna göre Heets Sienna From Marlboro ve Heets Sienna From Parlemet olarak sınıflandırılır.  Heets Purple, İçim deneyimi olarak yaban mersini ve hafif nane aromaları ile desteklenmiş zengin tütün harmanı olan IQOS sigara kartuş çeşidi Heets Purple Label From Marlboro ve From Parlemet olarak satılır. Kıbrıs malı olan Heets Purple mı yoksa Ukrayna menşeli Heets Purple mı daha iyi bir içim sunuyor diye buradan sormak gerekir.

  [​IMG]

  Genel anlamda Heets Sigara Kartuşları tatları değişkenlik göstermektedir. Bu durumu Elektronik Sigara Likitci sitemizden Heets Sigarası alan IQOS kullanıcılarının içim farklılık ve tecrübelerini paylaşmaları daha sonraki ürün satın almak konusunda bilgisi olmayan IQOS E Sigara kullanıclarına kolaylık olacaktır. Yorum ve görüşleriniz ile yazımızı zenginleştiriniz.

  Buhar Adam Elektronik Sigara satış sitelerimizden satın alacağınız 3 karton ve üzeri Heets Sigara siparişleriniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo olarak aynı gün gönderilir.
   

Bu Sayfayı Paylaş