1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

Genel Sorular Ben günde 2 paket sigara içiyorum kaç mg nikotinli likit almam lazım

'Elektronik Sigara Kullanımı' forumunda Yönetici tarafından 12 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Genel Sorular Ben günde 2 paket sigara içiyorum kaç mg nikotinli likit almam lazım?
  Elektronik sigaraya başlayacak kullanıcı adaylarının aklına ilk gelen sorulardan birisidir satın alacağım e-likitin kaç mg olması?
  Bu konuda gelen çok soru olduğundan başlık açmak istedik. Elektronik Sigara Likitin'de nikotin oranı arttıkça likitin aroma tadı azalır ve bununla birlikte acılaşır. E sigaraya başlayacak kişiler de genel anlamda vape olayını sevmesi için bu durum dez avantaj oluşturabilir. Bizim önerimiz olabildiğince düşük nikotin seçimi yapılarak likit satın alınmasıdır ki ileri seviye uzun yıllar e sigara kullanan kullanıcıların genel tercihidir en alt limit likitleri kullanmak. Dikkatimizi çekmesi gereken bir başka husus da premium likit üreticileri genelde 9 ve üzeri mg seçenek likitlerine eklememektedirler.
  Özellikle DL içim diye tabir edilen nargile tarzı bol buhar üretimi sağlayan tanklı kit model esigara cihaz kullanımı yapanların yüksek nikotinli likitler tercih etmemeleri gerekir. Gün içerisinde bol likit tüketimi olacağından vücuda gereğinden fazla nikotin alarak nikotin alışkanlığı artabilir ve çarpıntı bulantı gibi sağlık sorunlarına yol açabilir.
  MTL içim dediğimiz POD sistem ve MTL tank ile set oluşturan düşük watt çıkışlı elektronik sigara kitlerini kullanan kullanıcılarında özellikle Salt likit öncelikli seçim yapmaları seçim salt likit değilse 12 mg üzerinde nikotin tercih etmemeleri gerekmektedir. Yüksek nikotin baştada belittiğimiz gibi hem içim keyfini bozar hem de gereksiz bağımlılığa sebebiyet verir. Buhar Adam elektronik Sigara satış sitelerimizin ilk sırasında yer alan elektronik sigara likitci sitemize gelen genel likit yorumları da düşük nikotinli likitlerin daha çok beğenildiğidir.
  Sözün özü tütünlü sigarayı e sigara ile dolaylı yoldan bırakma aşamasında likit tercihi kalitesi bir yana nikotin seçimi de çok önemli bir rol oynar. Bu konuda yazımızı dikkate alarak daha az nikotinli likit tercihi yapmalısınız ve zaman içerisinde nikotin oranını azaltarak ve tamamen nikotinsiz likit tercihi yaparak e sigarayı da bırakmaya çalışmalısınız. Amaç tütünlü sigarayı bırakmak lütfen e sigarayı keyifli bir kullanım alanı olarak görmeyelim tütünlü sigarayı bırakmak için yapılmış bir araç olduğunu unutmayalım der ve sözü bitiririm.
   

Bu Sayfayı Paylaş