1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! https://www.elektroniksigaralikitci.com/aspire-breeze-2-fiyat
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Genel Sorular Ben günde 2 paket sigara içiyorum kaç mg nikotinli likit almam lazım

'Elektronik Sigara Kullanımı' forumunda Yönetici tarafından 12 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Genel Sorular Ben günde 2 paket sigara içiyorum kaç mg nikotinli likit almam lazım?
  Elektronik sigaraya başlayacak kullanıcı adaylarının aklına ilk gelen sorulardan birisidir satın alacağım e-likitin kaç mg olması?
  Bu konuda gelen çok soru olduğundan başlık açmak istedik. Elektronik Sigara Likitin'de nikotin oranı arttıkça likitin aroma tadı azalır ve bununla birlikte acılaşır. E sigaraya başlayacak kişiler de genel anlamda vape olayını sevmesi için bu durum dez avantaj oluşturabilir. Bizim önerimiz olabildiğince düşük nikotin seçimi yapılarak likit satın alınmasıdır ki ileri seviye uzun yıllar e sigara kullanan kullanıcıların genel tercihidir en alt limit likitleri kullanmak. Dikkatimizi çekmesi gereken bir başka husus da premium likit üreticileri genelde 9 ve üzeri mg seçenek likitlerine eklememektedirler.
  Özellikle DL içim diye tabir edilen nargile tarzı bol buhar üretimi sağlayan tanklı kit model esigara cihaz kullanımı yapanların yüksek nikotinli likitler tercih etmemeleri gerekir. Gün içerisinde bol likit tüketimi olacağından vücuda gereğinden fazla nikotin alarak nikotin alışkanlığı artabilir ve çarpıntı bulantı gibi sağlık sorunlarına yol açabilir.
  MTL içim dediğimiz POD sistem ve MTL tank ile set oluşturan düşük watt çıkışlı elektronik sigara kitlerini kullanan kullanıcılarında özellikle Salt likit öncelikli seçim yapmaları seçim salt likit değilse 12 mg üzerinde nikotin tercih etmemeleri gerekmektedir. Yüksek nikotin baştada belittiğimiz gibi hem içim keyfini bozar hem de gereksiz bağımlılığa sebebiyet verir. Buhar Adam elektronik Sigara satış sitelerimizin ilk sırasında yer alan elektronik sigara likitci sitemize gelen genel likit yorumları da düşük nikotinli likitlerin daha çok beğenildiğidir.
  Sözün özü tütünlü sigarayı e sigara ile dolaylı yoldan bırakma aşamasında likit tercihi kalitesi bir yana nikotin seçimi de çok önemli bir rol oynar. Bu konuda yazımızı dikkate alarak daha az nikotinli likit tercihi yapmalısınız ve zaman içerisinde nikotin oranını azaltarak ve tamamen nikotinsiz likit tercihi yaparak e sigarayı da bırakmaya çalışmalısınız. Amaç tütünlü sigarayı bırakmak lütfen e sigarayı keyifli bir kullanım alanı olarak görmeyelim tütünlü sigarayı bırakmak için yapılmış bir araç olduğunu unutmayalım der ve sözü bitiririm.
   
 2. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Likit kullanımı kullanılan elektronik sigara, coil, zinzirleme vaping yapmak, kullanılan likite ve bir çok etkene göre değişim gösterebilir ortalama vermek gerekirse DL içim yapanlar için en düşük 3ml en yüksek 15ml kadar kullanım görülebilir. MTL içim yapılan MTL tank çeşitleri ve Pod sistem elektronik sigaralarda bu durum 1.0 ohm üzeri bir kartuş ile 1.5 ml ile 3ml arasında değişiklik gösterir. 1.0 ohm altında bir dirence sahip kartuu veya coilli pod e sigara modellerinde 3 ila 8 ml arasında günlük kullanım ortalaması görülebilir.
  Elektronik sigara kullanımı normal tütün kullanımı ile aynı orantıda bir kıyaslama kriteri yoktur. çeşitli etkenler kullanım sıklıkları hem e sigara cihazının pi ömründe hemde likit kullanımında değişkenlik sebebi doğuran en önemli etkenlerdir.
  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş