1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat

Furkan Kartal İfşaa

'İfşaa' forumunda Yönetici tarafından 8 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Furkan Kartal
    05452642483
    Acarlar Mah. Murat Dağı Sokak NO:69-1/4
    Manisa/Turgutlu

Smok TFV8 Baby T6 Coil Satın aldı yanlış coil almış dediki yanlış coil almışım tamam dedik bakın hangisi doğrusuysa onu sipariş geçin iade alalım yanlış satın aldığınızı gönderin yenisini gönderelim. Tamam diyo teşekkür ediyor. Sonra paketi açmadınız değilmi dedim yok ben açmadım paket açıktı ortasından taktım olmadı dedi sonra iade alamayız açılmış ürünü satamayız dedik sonra bişeyler bişeyler yazıyor uzatıyorda uzatıyor arkadaş sonra dedim olmayacak böyle arayım anlatayım satamayacağımız ürünü iade dedim sonra ben açmadım diyen herif kayboldu sanki bu seferde ben yanlış aldığımı nereden bilecem açmadan dedi. Kardeşim açtın deki bişeyler yapabilirmisiniz bakılır bişeyler karaktersizliğe ne gerek var 2 kuruşluk coıi için. Şikayet yazmış malum siteye gevşekleride yüzkere uyarmama rağmen belirsiz şikayeti yayınlıyorlar hala. Neyse buna ürün falan satmayın yalancının tekidir bilesiniz.

2. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Bu karaktersiz arın vardar isimli kalpazana okadar destek cikmama ragmen iyiliklerime ragmen kopegin bile yapmayacagi hayinligi yapip borcumu odemeyip kacmistir arcelik firmasinda calisiyor yerini yurdunu bulup ulasicam ozellikle buna cunku dolandirici olunur o ayri kopeklik ama bunun yaptigini insanoglu yapamaz face gruplarinda mod ato falan alip satmaya calisiyo milleti dolandiriyordur dikkat edin amcasinin kiziyla konustum faceden ulasmak icin abi herkes bunu ariyor bizde ulasamiyoruz falan dedi herkese borc yapmis ulasamiyor bize yaziyor herkes falan dedi bu kansizi illaki denk getiricem er yada gec dikkat edin bu hayvana esfform.com ifsaa kisminda da paylasicam telefon numarasiyla falan bu kahpe soyunda az erkeklik olsa amcasinin kizini elin erkekleri ile muhattap etmez kahpece saklanmazdi zaten o kiza bunu taniyan insanlara yazik acindan geberirsin insallah serefsizin cikarttigi seni

Bu Sayfayı Paylaş