1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Elektronik Sigaralar

'Elektronik Sigara Kullanımı' forumunda Yönetici tarafından 8 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

Etiketler:
 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Elektronik Sigaralar * Elektroniksigaralikitci.com
  Günümüzde elektronik sigaranın daha az zararlı olduğunu duyan pek çok sigara kullanıcısı artık tercihini daha çok elektronik sigara kullanmaya başlayarak daha sağlıklı bir yaşama yelken açıyorlar. Peki giderek çok daha fazla insanın kullanmaya başladığı elektronik sigara nedir? Elektronik sigara veya sıkça kullanılan diğer bir adıyla e-sigara / e-nargile pek çok açıdan sinema endüstrisinde kullanılan duman makinaları örnek alınarak üretilmiş, sigara tiryakilerinin nikotin ihtiyaçlarını sigaradan daha az kimyasal ile gideren cihazlardır. E-sigaranın çalışma prensibi oldukça basittir. Genellikle içeriğinde nikotin bulunan bitkisel gliserin ve propilen gliserin içeren bir e-likit içeriğini buharlaştırarak e-sigara buharı meydana getirirler.

  Modeli ne olursa olsun her e-sigara modeli hemen hemen aynı prensiple çalışır. E-sigara cihazları genellikle gövde üzerinden şarj edilebilen veya 18650 olarak da bilinen şarjlı pilleri içerisinde taşıyan bir tür gövdeden enerji sağlayarak çalışırlar. Elektronik sigaranın diğer kısımları bir tel ve pamuk, ağızlık (drip tip) ve atomizer tank parçalarından oluşur. Bir elektronik sigarayı oluşturan bu kısımlardan en önemli olanı atomizer tanktır. Atomizer tank, e-likitin içine dolduğu kısımdır. Bu kısım genellikle pyrex cam adı verilen özel bir camdan üretilirler. Atomizer - coil, likiti buhara dönüştürerek size nikotin içeren, çoğunlukla hoş kokulu bir buhar sağlarlar. Bu işlem, atomizer tellerinin etrafından dolaştığı e-likitle ıslanmış pamuğun ısınmasıyla elde edilir. Bir e-sigara modelinde ise tellere giden enerji elektronik sigaranın gövdesinden sağlanır. Bazı e-sigara modellerinde bütünleşik bir batarya bulunur ve bu kısım içindeki enerji miktarı mAh ile ifade edilir. Miliamper - Per - Hour kelimelerinin kısaltılmışı olan mAh özellikle şarjlı pil modelleriyle çalışmayan e-sigaralar için oldukça önemlidir.

  Elektronik Sigaralar Ve E-sigara Sınıfları
  Eğer e-sigara kullanmaya yeni başlayacak biriyseniz e-sigara tipleri hakkında kafanızın karışması oldukça doğaldır. Piyasada pek çok marka ve modelden e-sigara bulunsa da bunları birkaç sınıf altında toplayabiliriz. Bu modeller arasında en eskisi ciga - type olarak da bilinen ve sigara dalına benzeyen modellerdir. Günümüzde çok kullanılmasalar da özellikle ABD’nin elektronik sigara konusundaki bazı eyaletlerinde kanunlar sıkı olduğu için bu modeller kullanılmaya devam etmektedir.

  E-sigaralar yıllar içerisinde geliştiler. İlk modelleri daha sonra sabit bataryalı olan e-sigara modelleri izlemeye başladı. Bu modeller, 18650 olarak da bilinen şarjlı pillerle değil de kendi sabit pilleriyle çalışan cihazlardır. Genellikle “sigara içimi” olarak da bilinen ve daha az watt ile daha az buhar veren bu e-sigara cihazları, bugün hala kullanılmakta ve yine genellikle ilk ve orta seviye kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

  Mekanik mod olarak da bilinen elektronik sigaralar ise aslında her e-sigara cihazının patladığına dair insanlarda yanlış bir inanışın oluşmasına neden oldular. Bu cihazlar genellikle çok profesyonel kişilerce tercih edilen modellerdir. Mekanik mod elektronik sigaralarda watt ayarı elle (manuel) olarak yapılır bu yüzden de çok pratik cihazlar olarak bilinmezler.

  Mod - Box ve Mod elektronik sigara modelleri ise çok sık kullanılan cihaz modelleri arasında gelmektedir. Bu modeller şarjlı pil olarak da bilinen piller ile çalışırlar. Pil sayısı 1 ilâ 3 arasında değişmektedir. Yoğun buhar verdikleri için kimi kaynaklarda “elektronik nargile” olarak da bilinen mod - box mod elektronik sigara modelleri kullanım açısından kolaydır ve watt ayarı yapmanıza olanak sağladıklarından hemen her ortam için rahatlıkla kullanılan e-sigara modelleri arasında gelirler.

  Elektronik Sigara Patlar Mı?
  Bir elektronik sigaranın patlama olasılığı kullandığınız diz üstü bilgisayarların veya cep telefonlarının patlama ihtimalleriyle aynıdır. Çünkü lityum - ion pil ile çalışan her elektronik cihazın patlama olasılığı vardır. Buna ek olarak, mekanik modlarda watt ayarının elle - manuel olarak yapıldığından söz etmiştik. Genelde kullanıcılar bu ayarı iyi yapamazlar ve cihazda kısa devre meydana getirirler. Bu da cihazların patlamasına neden olmaktadır. Peki patlayan her e-sigara cihazı mekanik mod mudur?

  Aslında hayır. Bazen kullanılan standart e-sigara modellerinde de patlama meydana gelir. Bunun nedeni uygunsuz kullanımdır. Eskimiş şarjlı pil kullanımı, cihazın ıslanması veya suya temas ettirilmesi, sahte şarjlı piller, uygunsuz ve uzun süreli şarj ve şarj ekipmanlarının veya e-sigara modellerinin eski olması zaman zaman e-sigara patlamalarına neden olur. Ancak gereken önlemi alır ve cihazınızı özenli kullanırsanız bu riski yok denecek kadar az bir seviyeye getirebilirsiniz.

  Günümüzde özellikle mod ve box mod elektronik sigara modelleri sıcaklık ve watt kontrollüdür. Bu da cihazın aşırı ısınmasını, kısa devre yapmasını engeller. Bu cihazlar arasında patlama olasılığı çok ama çok azdır. Çünkü patlamaya neden olabilecek aşırı ısınma veya kısa devre ihtimalleri ortaya çıkmadan ortadan kalkar.

  E-Likit Nedir? Çeşitleri Ve Elektronik Sigara Likitlerinin Yapısı
  Elektronik sigara likitleri, propilen gliserin ve vejeteryan gliserinden elde edilen, aromalı ve nikotin içeren sıvılardır. E-likitlere pek çok kaynakta dolum elektronik sigara dolum sıvısı da denir. Peki e-likirlerin içerisinde başka ne var? Elektronik sigara likitleri değişen oranlarda PG - VG ve de nikotin içerirler. Bunlara ek olarak bazı e-likitlerde diacetyl olarak da bilinen kıvam arttırıcılar kullanılır. Bir e-sigara likiti içerisinde bulunan PG - VG oranı o likitin daha yoğun buhar vermesini veya daha rahat ciğere çekilmesini sağlar. Genellikle VG yani vejeteryan gliserin oranı yüksek olan e-likitler “premium” olarak bilinirler. Premium e-likitler, standart e-likirlerden daha pahalı fiyattan satılırlar. Bunun nedeni içlerinde daha yüksek oranda bitkisel gliserin - VG olmasıdır. Premium e-likit içerikleri aroma açısından daha zengin olmalarının yanında, daha yoğun buhar sağlarlar ve ciğere - ağza çekimleri daha rahattır. Bir premium e-likitte genellikle VG oranı 60 ve üstü olup, her likit şişesinin üzerinde o likitin PG - VG oranını gösteren bir ifade bulunur.

  Nikotin, e likit içeriklerinde bulunan bir başka maddedir. Normal sigara ve tütün ürünlerinden farklı olarak e-sigaralarda nikotin bir maddenin yakılmasıyla açığa çıkmaz. Bunun yerine e-likitin buhar haline geçmesiyle elektronik sigara likitindeki nikotin derecesine oranla nikotin ortaya çıkar ve kullanıcının ihtiyacı karşılanmış olur. Elektronik sigara likitlerinde nikotin derecesi genellikle 0.3 - 0.6 - 0.9 veya 1.2 mg derecelerinde bulunur. Bazı elektronik sigara likitleri ise hiç nikotin içermezler ve sadece aromalı bir buhar sağlarlar. Sigarayı bıraktığınız süre kısaldıkça nikotin seviyesi yükselir. Böylece kullanıcı nikotin ihtiyacını sigara, nargile ve pipodaki tütün ürünleri kullanmadan karşılamış olur.

  Elektronik sigara likiti şişeleri genellikle plastik - ince ağızlıklı, cam - damlalıklı olarak sınıflandırılırlar. 10 ml - 200 ml arasına değişen boyutlara sahip e-likit şişeleri sert kapaklıdır ve böylece çocukların veya evcil hayvanların bu içeriklere ulaşması engellenmiş olur. Çünkü likit içeriklerini direkt olarak içmek, deriye temas ettirmek veya göze bulaştırmak çok tehlikelidir. Aynı zamanda e-sigara buharı da çocuklar ve kedi - köpek gibi evcil hayvanlar için zararlıdır.

  Bir e-likit aldığınızda öncelikle sahte veya bozulmuş olmadığını kontrol ediniz. Genellikle bilinen veya aromasını tanıdığınız, denediğiniz ve damak zevkinize uygun olan e-likitleri tercih ediniz. Pek çok e-sigara tedarikçisi - haklı olarak - likit içeriğini beğenmediğinizde siparişi geri almaz. E-likitler havayla temas ettiklerinde kolaylıkla bozulabilirler. Bu yüzden e-likit alırken dikkatli olun ve e-likit içeriklerinizin kapaklarını kapatmayı ihmal etmeyin. Güneş ışığı altında kalan bir likit çok çabuk okside olabilir. Buna ek olarak oda sıcaklığından farklı olarak e-likitleri buzdolabında veya soğutucuda saklamak da oldukça risklidir.

  Elektronik Sigara Zararlı Mı?
  Elektronik sigara sağlığa zararlıdır. Ancak nikotin ihtiyacınızı gideren bu likit içeriklerinin geleneksel sigara ve tütün ürünlerinden daha az zararlı olduğu yapılan çalışmalarla ortaya konmuştur. E-sigara, geleneksel sigaradan %90 oranında daha az zararlıdır çünkü bu cihazlar ve likit içerikleri içerisinde aseton, fare zehri, radyoaktif maddeler olmadan sizlere nikotin sağlarlar. Üstelik yapılan araştırmalar nikotin oranı giderek düşürerek elektronik sigara kullanmanın sigarayı bırakmakta büyük etkisinin olduğunu göstermiştir. Ancak tüm bu nedenlere karşın e-sigara tamamen sağlıklı değildir. Hatta bir sigara ile karşılaştırıldığında e-sigaranın sigaradan zararlarının neredeyse olmadığı dahi söylenebilir.

  Bir E-Sigara Ve E-Likit Aldığınızda…
  Elektronik sigara, insanların tütün ürünlerinden kurtulmak için kullandıkları bir yöntemdir. Sigaradan farklı olarak e-sigara gerisinde kötü koku ve izmarit bırakmaz. Elektronik sigara modelleri size nikotinli buhar sağlarlar ve buhar, sigara dumanından farklıdır. Zararlı kimyasal içermemesine ek olarak e-sigara zaten duman değil buhar üretir.

  Bir e-sigara almadan önce iyice araştırın. Bu konuda size yardımcı olacak video paylaşım sitelerinden, blog ve forumlardan faydalanabilirsiniz. Aynı durum e-likit tercih edecekler için de geçerlidir. Bir elektronik sigara, geleneksel sigaradan daha sağlıklı olmasının yanında aynı zamanda daha da ekonomiktir. Çünkü bir aylık sigara masrafınızla bir e-sigara kiti ve likiti alabilirsiniz. Ancak e-sigara alırken atomizer coil’i de zaman zaman (1 - 2 Haftada Bir) değiştirmek zorunda olduğunuzu unutmayın. E-sigaranızın kurulumuna dair bilgileri yine internetteki pek çok kaynaktan bulabilirsiniz. Dikkatli bir kurulum ve kullanım sonrasında e-sigaranızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ancak eğer e-sigara konusunda acemiyseniz tecrübeli bir arkadaşınızdan yardım istemeniz daha iyi olacaktır. E-sigaranızın şarjı bittiğinde şarj etmeyi, likit dolumunu ihmal etmemeyi, sudan uzak tutmayı unutmayın. E-likitlerinizi güneşten uzak ve oda sıcaklığında saklamayı ihmal etmeyin. Unutmayın çocuk veya evcil hayvanların cihaz veya likitlere ulaşması tehlikleli olabilir.
   
 2. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Klasik - geleneksel e-sigara modelleri günümüzde sigarayı bırakmanın en kolay ve rahat yollarından bir tanesidir. Yine de dünyada ve ülkemizde kullanılan pek çok e-sigara, özellikle de elektronik sigara kullanmaya yeni başlayanlar için oldukça zahmetli olabiliyor. Neyse ki artık kullanımı daha pratik, şarjlı pil kullanmanızı şart koşmayan ve daha hafif elektronik sigaralar var. Pod sistem e sigara olarak adlandırılan bu cihazlar hem daha ufak hem daha pratik. Maksimum 15 - 20 Watt sıcaklığa çıkabilen Pod elektronik sigara modelleri, gövdeleri üzerindeki mikro USB şarj girişi sayesinde şarj olabiliyorlar. Pod e-sigara modelleri, kartuş kullanırlar ve bu Pod kartuşlar “Pod Kit” olarak anıldıkları için bu cihaz tiplerine “Pod Elektronik Sigara” adı verilir.

  Pod elektronik sigara Özellikleri Nelerdir?
  Pod elektronik sigara modelleri özellikle mod e-sigara modellerindeki gibi 18650 şarjlı pil kullanmazlar. Bunun yerine gövdeye bütünleşik halde olan sabit bataryadan güçlerini elde ederler ve bu bataryalar kendilerine ait “dock” üniteleri veya mikro USB bağlantısı ile şarj olurlar. Kendilerine has likit tankı, coil ve atomizeri bulunmayan Pod elektronik sigara modelleri, küçük, hafif ve maksimum 15 - 20 watt’ a çıkabilen e-sigara modelleridir.

  Pod elektronik sigara geleneksel e-sigaralardan ayıran en önemli özellik ise coil kullanmamalarıdır. Aslında bu cihazlarda likit tankı, coil ve atomizer Pod Kit cihazlarda bir kartuş içerisinde toplanmıştır.

  Pod elektronik sigara Çeşitleri Nelerdir?
  Pod elektronik sigara modelleri, tankı doldurulabilen ve e-likit kartuşu sarf eden modeller olmak üzere iki sınıfa ayrılıyorlar. Genellikle boyutları sıradan bir çakmak veya USB bellek kadar olan bu cihazlar genellikle coil - atomizer - tank yerine bir kartuş kullanıyorlar.

  Ürün kategorisi olarak oldukça geniş bir alanı tanımlayan PodMod e-sigara modellerinin bazıları doldurulabilir likit tanklarına sahip olsalar da bu cihazların likit kapasitesi hem son derece düşük hem de coil yapısı kullandıkları için PodMod ve geleneksel modeller arasında bir yerdedirler. Özetle, keskin sınırlarla birbirinden ayrılmış Pod Mod e-sigara modeli çeşitleri diye bir tanımlama yapılması zordur.

  Hangi Firmalar Pod elektronik sigara Üretiyor? Avantajları Neler?
  Sitemiz elektroniksigaralikitci.com adresinden de temin edebileceğiniz Juul, SMOK, Vaporesso, Justfog gibi pek çok elektronik sigara üreticisinin ürettiği Pod elektronik sigara modelleri mevcuttur.

  Pod E Sigara modelleri, elektronik sigara dünyasının bir sonraki aşaması olarak görülmektedir. Daha hafif, kullanımı pratik ve basit cihazlar olan Pod-Mod e-sigaralar pek çok e-sigara üreticisi tarafından üretilmeye devam ediyor. Aşağıda, sitemizde orijinallerini bulabileceğiniz Pod Sistem e-sigara modellerinin özelliklerini kısaca öğrenebilirsiniz. PodMod e-sigara modelleri, şarjlı pil, likit sızdırma, watt ayarı, hantal ve ağır mod gövde gibi dezavantajlara sahip olmadıkları için tercih edilirler.
   
 3. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Kalem Tipi Elektronik Sigara Nedir?
  Vape kalemi, buhar üretmek için bir vape tankını veya kartuşu ısıtan bir güç kaynağıdır. Bunlar, cep boyutunda ve silindirik olan şarj edilebilir pille çalışan cihazlardır - dolayısıyla “kalem” adıdır. Vape kalemleri ilk önce 2010 yılında Janty adlı bir şirketten e-sigara sahnesini vurdu, sonra Joyetech tarafından popülerleştirildikten kısa bir süre sonra. Bu cihaz, kullanıcıya daha büyük pil kapasitesi ve daha uzun çalışma süreleri sunmanın yanı sıra kullanıcıya atomizör veya kartuş takas etme olanağı sağlayarak buharlaştırıcı pazarında devrim yarattı. Vape kalemlerinden önce, e-sigaralar, bir sigara şeklini ve boyutunu küçük, bağımsız birimlerdi.

  Kalem Tipi Elektronik Sigara Türleri
  Şimdi, nikotin e likit'in yanı sıra, özellikle THC ve CBD vape yağı gibi esrar türevli ürünlerle birlikte birçok farklı türde vape kalemi ve diğer kullanımlar var.

  Vape kalemleri çeşitli pil kapasitelerine ve özelliklerine sahiptir. Bazı vape kalemleri düğme ile etkinleştirilir ve bazıları çizim ile etkinleştirilir (yani, arabada veya tankta nefes aldığınızda, cihaz basınçta bir değişiklik hissedecek ve etkinleştirecektir). Ayrıca, bazı vape kalemleri, kullanım için özel bir deneyim sağladığı için en çok aranan işlev olan ayarlanabilir güç çıkışına sahiptir. Atomizöre gönderilen güç, bir vuruşun yoğunluğunu artırabilir, ancak çok fazla güç varsa, atomizer yanmış bir tat verebilir. Yanma bir vape'nin yapması gereken şey değildir!

  Kalem Tipi Elektronik Sigara sizin için kötü mü?
  Kesin bir tanım olarak, bir vape kalemi sadece herhangi bir vape modu gibi bir güç kaynağıdır . Gerçekte, insanlar vape kalemlerine atıfta bulunduğunda, varsayım tam bir kittir, yani tam bir vape başlangıç kiti : bir vape kalemi ve vape suyu veya esrar türevi yağ yüklü bir kartuş. Bir vape kalemiyle güvenlik seviyesini atlamak, kalemdeki kartuşta ne olduğunu, hangi gücün kullanıldığını, kimin yaptığını, ne sıklıkla kullanıldığını ve kimin kullandığını bilmeyi gerektirir.

  Bu özellikleri bilmeden bile, bilinen birkaç nokta vardır: hava dışındaki maddeleri rekreasyonla solursanız, en azından solunum sisteminiz için bir risk oluşturursunuz. Vape kalemlerini kullanmanın getirdiği riskler, büyük ölçüde onları sigara içmeye alternatif olarak kullanmanıza bağlıdır. Halk Sağlığı Egland (PHE) tarafından yayınlanan Kraliyet Doktor Koleji raporu bunu açıkça ortaya koydu: vaping, sigara içmekten en az% 95 daha güvenli. Kendi başına% 100 güvenli değil, ancak sigara içme tehlikelerinden daha güvenli.

  Esrardan türetilmiş ürünleri vaping için vape kalemleri kullanırsanız, zihin değiştiren bir madde tüketmenin aynı psikolojik ve fizyolojik etkileri kalır, ancak yanmış bitki maddelerini solumaktan kaynaklanan sağlık tehlikeleri çok fazla değildir. Benzer şekilde, nikotin vape suyunu buharlaştırmak için bir vape kalem kullanılması durumunda, nikotin hala nikotindir ve güçlü alışkanlık oluşturma olanakları sunar. Yine de, esrar türevi ürünlerde olduğu gibi, yanmış parçacıklı maddenin solunması, herhangi bir şey sigara içmeye özgü birçok endişeyi ortadan kaldırır.

  Bir Kalem Tipi Elektronik Sigara nasıl kullanılır?
  Bir vape kalemini kullanmak, arabanıza veya tankınıza çizim yaparken onu tutmak ve düğmeye basmak kadar basittir. Yine de, deneyimi hıçkırıklardan arındırmak için birkaç ipucu var.

  Kullanmadan veya üzerine bir araba veya tank koymadan önce kalemi tamamen şarj edin. Vape kaleminde küçük bir lityum-iyon pil vardır ve uzun süre kullanılmadığında kapasite azalabilir (satın alınmayı bekleyen bir rafta oturmak gibi). Sık sık yeni kullanıcılar yeni bir pilin yalnızca önce şarj edilmesi gerekiyordu.
  Cihazın bir düğmesi varsa, açmak için düğmeye beş tıklama hızlı bir şekilde basılması gerekir. Bu beş tıklamanın art arda gerçekleşmesi gerekir. Bu, cihazı kapatmak için de aynı yöntemdir. Cihaz çizim etkinleştirilmişse, kullanılmadığı zamanlarda uyku moduna geçer, bu nedenle fiziksel açma / kapama düğmesi yoktur.
  Aygıtın gücü ayarlanabilirse, başlamadan önce tamamen kapatın. Bir vape al. Yavaşça gücü ayarlayın ve başka bir vape alın. Bir kez beğeninize ve zevkinize göre, tatlı noktanızı buldunuz. Çoğu zaman, ayarlanabilir güç kalemin altındaki döner bir kadran olacaktır. Genel ayarlamalar volt cinsindendir, 3,3 volt ila 4,8 volt arasındadır. Çok az esrar yağı el arabası 3.7-3.9 voltun üzerine çıkmalıdır yoksa yanmış bir isabet oluşturur. Yağ arabaları için önerilen aralık 3.3-3.9 volttur.
  Tankınıza veya sepetinize sürüklediğinizde, otomatik kapatma sınırına ulaşıldığında kalem atomizere giden gücü kesecektir. Sınırının ne kadar uzun olduğunu görmek için kalemin kullanım kılavuzuna bakın. Tipik olarak, sınır bir vuruş için 8 saniyeyi geçmez. Daha uzun bir çekiliş yapmak istiyorsanız, vuruşunuzun ortasında yarım saniye boyunca düğmeyi bırakın, ardından hemen tekrar başlayın.
  Vape kalemini şarj etme
  Uyarı: maksimum şarj voltajı muhtemelen cihazınızın güvenlik sınırlarını aşacağından, kaleminizi şarj etmek için cep telefonu duvar prizi kullanmayın. Bir vape kalemini bu şekilde şarj etmek en kötü ihtimalle yangın tehlikesi yaratır, aksi takdirde piliniz kızartılabilir.

  Vape kalemleri bir USB kablosuyla şarj edilir ve bilgisayar veya dizüstü bilgisayar veya hatta arabanız gibi diğer küçük elektronik cihazlar gibi şarj edilmesi amaçlanır.

  Vape kalemleri için olana bağlı iki tür şarj kablosu vardır.

  Kalemin yan tarafına veya cihazın altına takılan standart mikro USB kablosu (bazen krom kapağın altına gizlenir).
  Doğrudan kalemin üstüne diş açan özel bir bağlantı (510 bağlantı denir).
   
 4. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Tek kullanımlık Elektronik Sigara Kullanımı için profesyonel ipuçları
  Şüphesiz, tek kullanımlık vaplar vaplamaya başlamak için en kolay vaplardır. Peki profesyonel ipuçlarına ne gerek var? Tek kullanımlık vapların kullanımı ne kadar kolay olursa olsun, bilmeniz gereken bazı şeyler vardır.

  Onları aşırı sıcaklıklarda saklamayın; Unutmayın, içinde küçük lityum iyon piller var
  Yeniden doldurmak için onları kesmeye çalışmayın; bu da otomatik yangına neden olabilir ve cihazı bozabilir
  Bunları diğer lityum iyon piller gibi, pil geri dönüşümü için belirlenmiş bir bırakma noktasına atın
  SADECE ağızlıktan içim yaptığınızdan emin olun; cihazın altından çizmek vape'nin otomatik ateşlemesine neden olabilir. Düğme olmadığı için, cihazı betona çarpmanın yanı sıra cihazı kıracak ve daha fazla güvenlik endişesine neden olacak şekilde kapatmanın bir yolu yoktur.
  Vape üzerinde çizim yaparken hava akış deliklerini kapatmamaya dikkat edin (normalde hava akış delikleri cihazın en altındadır); çizim sırasında hava deliklerinin kapatılması düzeltilemez bir sızıntıya neden olabilir
  Daha fazla pil ömrü olsa bile, lezzet düştükten sonra atın. Eğer iterseniz, kötü bir kuru veya yanmış vuruş alabilirsiniz
  Puf sayma konusunda endişelenme! Bu cihazların puf tahmini, çok özel çekme süreleri için otomatik puf makineleri tarafından yapılmıştır. Genel olarak, nefes sayıları yeterince doğrudur
  Tek kullanımlık Elektronik Sigara modelleri çok uygundur! Kullanımı çok basit, küçük ve cepler ve gerçek bir öğrenme eğrisi yok. Bununla birlikte, bir lityum iyon pille çalışan her türlü cihazda olduğu gibi, her zaman dikkatli ve dikkatli olunmalıdır.
   

Bu Sayfayı Paylaş