1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

ELEKTRONİK SİGARA NORMAL SİGARADAN ZARARLI MI ?

'Elektronik Sigara Sağlıklı mı ?' forumunda Yönetici tarafından 29 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

?

Sizce Elektronik Sigaramı Zararlıdır ? Tütünlü Sigaramı

 1. Elektronik Sigara Daha Zararlıdır

  0 oy
  0.0%
 2. Tütünlü Sigara Daha Zararlıdır

  1 oy
  100.0%
 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  ELEKTRONİK SİGARA NORMAL SİGARADAN ZARARLI MI ?
  Tütünlü Sigaranın tersine, elektronik sigara da ve kullanıldığında zift veya katran gibi zararlı maddeler bulunmaz. Tütünlü sigara ile elektronik sigaranın en büyük farkı, tütünlü sigaranın yanarken oluşturduğu zehirli maddelerdir. İngiltere Kamu Sağlığı kurumuna göre yapılan uzun araştırmalar sonucu varmış olduğu sonuca göre elektronik sigara normal sigaraya kıyasla 95% daha az zararlı bulmuştur.
   
  Son düzenleme: 30 Temmuz 2017
 2. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara Dumanı Zarar Verebilir
  Özellikle DL içim yapan bol buhar seven e sigara kullanıcıları Elektronik Sigara Likiti Aromasını çok seviyorsunuz, onu artık elinizden bırakamıyorsunuz Ancak elektronik sigaralar, akciğerleriniz için ne derece sağlıklı? Aromalı elektronik sigaralar, akciğer ile ilgili çeşitli kronik hastalıklara neden olabilirler. Bu da çeşitli başka sağlık sorunları oluşturabilir. Genellikle bronşiyolit obliterans olarak adlandırılan bir hastalığa yol açarlar. Kimi durumlarda da akciğerlerdeki en küçük hava yollarında kalıcı bir takim hasarlara neden olan nadir bir akciğer hastalığı olan diasetil, elektronik sigara dumanın sonucunda ortaya çıkabilir. Bu nedenle, elektronik sigara kullanırken aşırıya kalmamak önemlidir. Ayrıca herhangi bir rahatsızlıkla karşılaşıldığı zaman mutlaka uzman bir doktora danışılması önemlidir. Önceden bilinen kronik rahatsızlığı olan kişilerin, elektronik sigara kullanmadan önce doktorlarına danışması da yine aynı şekilde oldukça önemlidir. Sonuca size keyif vermek için tasarlanan bir ürünün, size zarar vermesinden kaçınmanız gerekmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş