1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! https://elektroniksigaralikitci.com/aspire-breeze-2-fiyat
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Elektronik Sigara Likitci

'Elektronik Sigara Nedir' forumunda Yönetici tarafından 27 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara Likitci
  Elektronik sigaraya başlamalı mıyım? Sağlığa bir zararı var mı? Bütçemi rahatlatır mı? Hangi cihaz ve modeli tercih etmeliyim? Likit nedir? Mod, atomizer, coil derken insanın aklı cidden karışıyor, bunu bildiğim için size en kolay yoldan bir çocuğa anlatırcasına tüm konuları özetleyeceğim.

  Nedir bu elektornik sigara?
  Hiç teknik terim kullanmadan, içerisindeki pilden güç alarak, haznedeki likiti buhara çeviren alettir diyebiliriz. Elektornik sigara, E cig, Vape (Veyp) olarak da duyabilirsiniz. Yani biri Vape içiyorum dediğinde yadırgamayın. Aslında elektornik sigaranın geçmişi 3-4 yıl önceye dayanıyor, geçmiş dönemde sigara boyutunda çıkan cihazlar tam performans vermediği, likit vb ürünler çok fazla yaygın olmadığı için piyasada da pek ravet görmedi. Son dönemde üretilen cihazların gelişmesi, watt, volt gibi değerlerin ayarlanabilmesi ile birlikte içim zevki ve likit kalitesinin de atmasıyla popüler hale geldi diyebilriz.

  Elektornik sigaraya başlamalı mıyım?
  Elektronik sigaraya başlamamalısınız, evet yanlış okumadınız, eğer sigara vb bir tütün ürünü içmiyorsanız elektronik sigaraya başlamak pek de akıl karı değil. Hem sağlık hem de maddi giderler açısından durduk yere böyle bir işe kalkışmak mantıklı olmaycaktır. Arada bir nargile içerek de bu istediğinizi törpüleyebilirsiniz. Eğer günde 1 paket ve üstünde sigara içiyorsanız evet, elektornik sigara şu an için mantıklı diyebiliriz ama gelin detaylara bakalım..


  Elektronik Sigara Sağlığa zararlı mı?
  Öncelikle E-sigara kullanıcısıysanız ya da başlayamayı düşünüyorsanız hayatınızdan 50 dakikayı feda ederek BBC’nin hazırladığı E sigaranın diğer tütün ürünleri ile karşılaştırılması belgeselini izleyebilirsiniz. Bu belgeselde e sigara ve tütünün hücre yapısına zararlarından açık ortamda kişileri etkilemesine kadar bir çok konu ele alınıyor. Tabi BBC’de olsa benim için sağlık gibi çok önemli bir konunun tek bir dayanağa bağlanması doğru değil. Yine de bu belgeselde akıllarda oluşabilecek soru işaretini giderek bir çok konu işlenmiş. Ama hepsi değil!

  Efendim ben üşeniyorum, pek zamanım da yok ama merak ediyorum diyorsanız Evet elektronik sigara sağlığa zararlı. Elektronik sigara fanları bana kızacak olasa da, insanlara doğru bilgiyi aktarmak gerek. Yeni dönem araştırmalar, likitler içerisidneki maddelerin, özellikle Mesane kanseri, Akciger kanseri gibi kanser türlerinin tetikleyicisi olduğu ve bazı likitlerin sigaradan çok daha tehlikeli olduğu noktasında çarpıcı uyarılar yapıyor. Bunlar genellikle yurtdışı üniversitelerin araştırmaları ve çok az araştırma Türkçe’ye çevrilerek gündemde yer buluyor.

  Elektornik sigara ile birlikte kullanılan likit sıvıları 4 farklı etken maddededen oluşuyor. Nikotin, Gliserin, Gliserol ve saf su. Nikotini çoğumuz biliyoruz. Gliserin ve gliserol biraz daha tartışmalı bir konu. Bu maddelerin uzun süreçte vucutta nasıl bir etki bıraktığı şu an için bilinmiyor. Bu tabiki de kendi araştırmalarım sonucunda edindiğim bir görüş. Birçok insan sigaranın büyük bir tekel olduğu ve bu konuda ciddi asparagas haber yaydığını düşünse de, önerim özellikle yeni dönem, ingilizce içerikli makaleleri okumanız ve bu noktada kararı başkasına bırakmamanız olacaktır.

  Bütçemi rahatlatır mı?
  Yine en çok sorulan sorulardan biri de elektronik sigaraya harcanan para. Seçeceğiniz sigaranın maaliyetini bu işe dahil etmesseniz sizle küçük bir hesap yapabiliriz. Ben günde 1 paket sigara tükettiğim için bu değer haftalık 30 -40 ml likite eş değer diyebilirim. 30 mg iyi kalitede bir likitin fiyatı 30tl – 40tl arasında değişiyor. Kaliteli bir likitten hesabedersek 30mg x 4 = 120 mg aylık tüketimim oluyor. 40tl x 4 hafta = 120tl yaklaşık aylık likit gideriniz olacaktır. Tabi buna coil dediğimiz tel ve pamuktan oluşan ve haftada 1 değiştirdiğimiz malzemenin fiyatını da eklemek gerek. 4 haftada 4 adet coil tükettiğimizi düşünürsek 4x10tl=40tl yani elektronik sigara içtiğiniz noktada aylık yaklaşık cebinizden çıkacak para 160 TL diyebilirim. Coil, tel, pamuk gibi detaylara yaznın ilerleyen kısımlarında deyineceğim.

  Hangi marka likiti tercih etmeliyim?
  Elektronik sigarayı sevip sevmeyeceğinizi etkileyecek iki kriterden biri likit. Eğer kötü bir likit aldıysanız e sigara içmek sizin için eziyet olabilir. Likit konusunu sigaraya benzetebilirsiniz, sigara içmeyen birinin marlboro, winston ve camel marka sigaraları test ettiğini düşünelim. Hepsi aynı gelecektir. Siagara içen biri için ise aralarında tercih sebebi olabilecek farklar var.

  Likit konusunu da böyle düşünebilirsiniz, kimisi meyveli likitleri severken kimisi de tütün aromalı likitleri tercih edebiliyor. Mesela ben tütün aromalı likiti denemek için aldığında 1-2 çekim sonrasında çöpe atmıştım. Bu tamamen kişinin zevkine göre değişen bir konu. Bu noktada sevdiğiniz likiti bulabilmek için biraz para harcmanız gerekebilir.Ama bunu da tester setler alarak çözebilirsiniz. Tester likit setlerinde markanın tüm likitlerinden 5ml olmak üzere 15-20 likiti aynı anda alabilirsiniz. Şuradan tester kit örneğini inceleyebilirsinzi. Hepsini denedikten sonra aralarından damak tadınıza uygun olanın 30ml lik siparişi vermek en mantıklısı olacaktır.

  Gelelim marka seçimine. Yabancı marka likitlerin Türkiye’ ye girişi problem olduğu için hem pahalı hem de bulunması biraz zor, bu sebebple genelde Türk marka likitleri tercih etmeniz gerekebilir. Yerli likitler arasında da kaliteli ve 2-3 yıldır bu işi yapan markalar var tabi, ben reklam olmaması adına site paylaşmayacağım ama kendi deneyimlerimden bahsedersem, Vampire Liquid, Cutwood, Dinner Lady, Twisted, One hit wonder gibi markalarını önerebilirim. Dekang, Natura, Joyetech gibi likit markalarını denesem de kalitesinden pek memnun kalmadığımı aktarmak isterim.

  Hangi cihazı almalıyım?
  Elektronik sigarayı sevip sevmeyeceğinizi belirleyecek 2. önemli kriter ise cihaz ve model seçimi. Elektronik sigara konusunda illa şunu almalısınız diyebilmek mümkün değil, ama sigara boyutundaki ya da ısı ayarı olmayan cihazları almanızı önermiyorum. Sebebi ise; kalem gibi olan modeller çok düşük performanslı olduğu için dumanı ve içimi tatmin etmiyor. Isı ayarsız modeller ise sürekli aynı watt’ da buhar verdiği için sabahları ağır gelebiliyor ve içemiyorsunuz ya da yoğun sigara içmek istediğiniz saatlerde ise yetersiz kalıyor ve bu dengeyi ayarlayamıyor sunuz. Bu cihazlara Joyetech eGo AIO ve Eleaf iJust 2 yi örnek gösterebiliriz. (Link üzerine tıklayarak modeli görebilirsiniz.)

  Peki ne alalım, benim önerim watt ayarı olan bir model tercih etmeniz olacaktır. Smok Alien, Wismec Rx serisi, gibi ısı ve watt ayarı olan, pili ve coil (pamuk – tel ) sistemi değişebilen bir model tercih edebilirsiniz. Sadece bu 2 model değil, Tator, Pico 2, Vaporesso diye liste uzanıp gidiyor. Göz zevkinize göre, şık ve elinize oturan bir model almak mantıklı olacaktır.
   
  Son düzenleme: 14 Mayıs 2019
 2. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Saltica American Tobacco 30ml Salt Likit (YENİ !!!)
  Saltica American Tobacco, İngiltere menşeli premium kalitede salt likit üreten marka Saltica'nın pod cihazlar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan American Tobacco likit içeriğinde bulunan 1. sınıf Amerikan tütünlerinin muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml'lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica American Tobacco 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

  Likit Profili:
  Marka: SALTICA
  Ürün İsmi: American Tobacco
  Aroma ve Tatlar: Amerikan Tütünü
  VG/PG: 50/50

  Nikotin Seçenekleri: 35mg ve 50mg
  Şişe Ebatı: 30ml
  Menşeyi: İngiltere
   
 3. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Elysian Salts - Artemis 30ml Salt Likit
  Elysian Salts Artemis, Pod tabanlı cihazlarda ve diğer düşük çıkışlı atomizerler de kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olan tuz bazlı yüksek nikotin içeren e likit sıvısı içeriğinde bulunan çilek, kremsi armut ve lychee aromalarının nefis koku ve lezzeti elektronik sigara pod mod kullanıcılarını esir edecek cinsten kaliteye sahiptir. Birçok ödüllü e likit sıvısı ürünü bulunan Elysian Labs'ın 4 yıllık premium kalite standartlarında üretmiş olduğu Artemis 30ml Salt Likit 24 ve 48 miligram nikotin seçenekleri ile Buhar Adam ve Likit Park güvencesi ile Türkiye'nin her yerine stoktan aynı gün en hızlı biçimde ulaştırılır.
  [​IMG]
  Özellikleri:
  Şişe: 30 mL Tombul Unicorn Şişe
  VG/PG Oranı: % 40 PG, % 60 VG
  Aromalar: Çilek, kremsi Armut ve lychee
  Nikotin Seçenekleri: 24mg, 48mg
  Menşeyi: Amerika
   
 4. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  All Day Vapor - EL BACCO Salt Likit
  EL BACCO Salt Likit, Canada'lı premium e likit sıvısı üreticisi All Day Vapor'dan yeni seri yüksek tuz bazlı nikotin içeren salt likit ürünlerinden biri olan EL BACCO'nun içeriğinde bulunan Vanilya ve Tütün karışımı tadı her buharlama da sizi baştan çıkartacak tonda kaliteli boğaz vurumu ile eşlik eden lezzet ve koku sizi mest edecek kalitede içim keyfi sunar. All Day Vapor EL BACCO Premium Salt Likit 65VG - 35PG oranı ile daha gerçek tatlar ile gerçek sigara içim deneyimi için hazır mısınız?
  [​IMG]
  Likit Özellikleri:
  Üretici: All Day Vapor
  Ürün Adı: EL BACCO
  Cinsi: Salt Likit
  İçeriğindeki Aromalar: Vanilya ve Tütün
  Ambalaj: Çocuk koruma kapaklı FH Gen 3 Şişeler
  PG / VG: 35/65
  Şişe boyutu: 30mL
  Salt Nikotin: 24mg ve 36mg
  Menşeyi: ABD (KANADA)
   
 5. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Heets Amber Sigara 10'lu Paket 200 Adetli
  Parlement - Heets Amber Sigara, Turuncu Heets olarak da bilinen Amber Label Iqos elektronik sigara çubuğu ile kullanılmak üzere üretilmiş tütün kartuşları Kırmızı Marlboro içim deneyimine en yakın ıqos sigara ürünüdür. IQOS Elektronik Sigara Cihazı ile kullanımı esnasında herhangi bir koku ve kül bırakmaz daha sağlıklı temiz bir Kırmızı Marlboro içim keyfi sunar.
  [​IMG]
  Paket İçeriği
  1 Karton 10 Paket İçerir
  Toplam 200 Adet iqos sigara kartuşu
  Heets Amber sigara ürünü turuncu renkte kutuda satılmaktadır. Diğer Adı Heets Turuncu'dur.
   
 6. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  2019 Yılının En İyi Pod Kit Elektronik Sigara Modelleri
  Son yıllarda kullanım rahatlığı ve uygun fiyatları ile popüler hale gelen Pod sistem elektronik sigara modelleri her geçen gün artıyor. Pod Elektronik Sigara pazarında söz sahibi olmak isteyen Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Voopoo, Joyetech gibi tanınmış markaların yanı sıra özellikle Türkiye'de ilk kez markasını modelini duyduğumuz pod elektronik sigara üreticilerinin de ürünlerini ele alarak en başarılı pod elektronik sigara modellerini sizlerle paylaşacağız. Sıralamayı belirleyen kriterler öncelikle içim kalitesi, malzeme kalitesi, ergonomi, kullanım seçenek ve çeşitliliği (hava ayar kanalı olabilir, watt çıkış güçleri olabilir ve benzeri şeyler), Özellikle daha sonra coil veya kartuşunun bulunabilir olması ve çeşitliliği, fiyat performansı gibi öncelikli konular üzerinden en iyi pod kit listemizi paylaşıyoruz.  1-) Smok Nord Pod Kit, Türkiye'de elektronik sigara denilince ilk akla gelen markaların başında gelen SMOK Tech firmasının en gelişmiş özellikli pod sistem başlangıç kiti NORD Kit dahili 1100mAh pil gücüne sahiptir. Salt likit ve Freebase e likit sıvıları ile kullanıma uygun olan NORD POD MOD ile birlikte gelen dahili değiştirilebilir coilli pod kartuşu 3ml e likit kapasitesine sahiptir. Sıkı MTL, ve serbest çekim DL içim sunan yedek bobin başlık seçenekleri olan 1.4ohm regular coil, 1.4 ceramic coil ve 0.6ohm Mesh coil ile hem az buhar sıkı çekim kullanım yapabilir hemde normal likitler ile bol buhar nargile tarza yakın bir içim yapabilirsiniz.  2-) Uwell Caliburn Pod Kit, Sıkı bir MTL içimi keskin tatlar ile deneyimlemek isteyenlerin adeta buluşma noktası haline gelmiş bir pod sistem elektronik sigara modeli diyebiliriz. Caliburn Pro-FOCS lezzet teknolojisi ile çok hızlı ateşleme ve coil koruma sistemi ile en hızlı performans da devamlı aynı yüksek kalitede vaping yapmanızı sağlar. 520mah pil gücüne sahiptir ve 2ml e likit kapasitesine sahiptir. Caliburn Pod Kartuş özellikleri ise 1.4ohm dirence sahip değiştirilebilir kartuş kullanılır.  3-) Smok Infinix ve Infinix 2 Pod Sistem Kitleri, Hemen hemen aynı özellikleri barındıran Smok markasının kalem tipi Jull Pod benzeri tasarımdaki ergonomik ve hafif Infinix 250mAh'dir Infinix 2 ise 450mAh pil gücüne sahiptir. Detay gerektiren ekstra bir fark yapılmamış çünkü sıkı çekim pod elektronik sigara denince aroma lezzetini en iyi veren podların başında gelir. 2ml e likit kapasitesi bulunan Infinix Pod Kartuşları hem ilk model hemde bir üst model olan 2 versiyonunda kullanabilirsiniz.


  4-) Vaporesso Renova Zero Pod Kit, 650mAh dahili pilli 1.6 ml likit kapasitesine sahip tekrar doldurulabilir değiştirilebilir kartuş kafaları kullanan pod sistem elektronik sigara başlangıç seti özellikle Buhar Adam sitelerimizden satın alan müşterilerimizin memnuniyet belirtmeleri üzerine listemize girmiş Türkiye'de en çok tercih edilen Pod Elektronik Sigara modellerinden biridir.


  5-) Aspire Breeze 2 Pod Kit, Nord benzeri DL ve MTL içim yapılabilir (0.6ohm coil seçeneği ile normali likitler de kullanılabilir) pod kit modelidir. 1000mAh pil gücüne sahip 3ml e likit kapasiteli pod kit kartuşları coil ile ayrı satın alınabilir veya değiştirilebilir coilleri satın alınarak kullanıma devam edilebilir. MTL içimi ülkemizde lider ve öncü olarak tanıtan Aspire markasının ayrıca Nautilus 2 model coillerini de kullanabileceğiniz Nautilus AIO Pod Kit de en çok tercih edilen pod modellerinden biridir.


  6-) GeekVape Frenzy Pod Kit, 950mAh pil gücü ve 2ml e likit kapasitesili pod kit 1.2ohm ve 1.6ohm GeekVape NS coillerini kullanır. Geleneksel likitleri ve salt likitleri kullanımı son derece başarılı bir pod cihazdır. Mikro Yongaseti sayesinde hızlı bir ateşleme yaparak 460 Derece sıçaklık ile e likiti ısıtabilirsiniz ve salt nikotine nazaran daha yüksek ısılarda çözünen freebase nikotinli e likit sıvılarını kullanabilirsiniz.


  7-) Smok Novo Pod Sistem Kiti, 450mAh pil kapasitesi ve 2ml likit kapasitesine sahip tekrar doldurulabilir kartuşlu bir model olan NOVO Pod Kit'in en belirgin özelliklerinden biri tuşsuz kullanım rahatlığı, küçük, hafif ve ergonamik oluşudur. Sıkı çekim mtl içim yapabileceğiniz 1.2 ohm dirence sahip kartuşlarının yanı sıra 1.5ohm ve 0.8 mesh kartuş seçenekleri de bulunmaktadır.


  :cool: Veiik Airo Pod Kit, 360mAh pil ve 2ml tekrar doldurularak kullanılabilir pod kartuşlarını kullanan aromayı çok iyi veren pod sistem kitidir. Elektronik Sigara Likitci sitemizden satın alan müşterilerin tamamı beğendiğini ve çok iyi bir pod elektronik sigara olduğunu belirtmiştir.1.2 ohm dirence sahip 2ml likit hazneli orjinal VEIIK Airo Pod kartuşları kullanım süresi ve sıkı çekim olarak başarılı pod kafaları içerinde ilk sıraları almaktadır.


  NOT: Fiyat performansı olarak en çok tercih edilen ergonamik rahat kullanımı bulunan mini pod sistem elektronik sigara kiti Justfog Minifit modelidir. Yani en ucuz ve en çok tercih edilen modeldir.


  En ucuz fiyat garantisi ile satışını yaptığımız pod elektronik sigara modelleri, Pod Kartuşları kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyoruz.
   

Bu Sayfayı Paylaş