1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Elektronik Sigara ile Tütünlü Sigarayı Bırakmak Mümkün Mü?

'Elektronik Sigara Sağlıklı mı ?' forumunda Yönetici tarafından 26 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara ile
  Tütünlü Sigarayı Bırakmak Mümkün Mü?

  Harvard Tıp Okulu ve Massachusetts Genel Hastanesi'ndeki doktorlardan yapılan yeni bir araştırma, düzenli olarak sigara içen sigara içenlerin sigarayı bırakma ihtimalinin çok fazla olmadığını belirtti. Aslında, günlük sigara içen sigara içenlerin iki yıl sonra sigarayı bırakıp sigarayı bırakma olasılıkları yüzde 77 daha fazlaydı.

  Çalışma, Nikotin ve Tütün Araştırmaları dergisinde çevrimiçi olarak yayınlandı . İlginç bir şekilde, baş yazar Sara Kalkhoran, Vaping'in sigara içenler için bırakma oranlarını düşürdüğünü göstermek için iddia ettiği Stanton Glantz ile birlikte yazdığı 2016 meta-analizi ile tanınıyor .

  Yeni çalışma, FDA'nın Tütün ve Sağlık Nüfus Değerlendirmesi (PATH) çalışmasının ilk üç yılındaki verileri kullandı ve sigara içen 8.000'den fazla kişiye baktı. Denekler sağlık ve sigara içme alışkanlıkları hakkında kişisel bilgi verdiler ve bir ya da iki yıl sonra güncellemeleri kontrol ettiler.

  Yeni araştırma, buhar ürünlerinin sigara içenlerin bırakmalarına yardımcı olabileceğini gösteren artan bir kanıt tabanına katkıda bulunuyor.
  Araştırmacılar, her gün çıkan sigara içenlerin, iki yıllık sürenin sonunda yalnızca ara sıra sigara içenlere sigara içenlere göre çok daha muhtemel olduğunu bulmuşlardır. Günlük olarak sigara içenlerin neredeyse iki katı (yüzde 11) hiç sigara vermeyen katılımcılardan (yüzde 6) vazgeçmişlerdir. Her gün sigara içen, ancak sigara içmeyenlerin çalışma sonunda sigarayı bırakma ihtimalleri daha iyi değildi.

  Kalkhoran, "Bu bulgu, e-sigarayı sigarayı bırakmak için kullananların, düzenli olarak kullanmaları gerektiğini - her gün - bu ürünlerin en yararlı olması için" dedi. Çalışma, kasıtlı olarak bırakma ile ilgisi olmayan nedenlerden ötürü tamamen sigarayı değiştiren sigara içenlerin bildiği, “kazayla bırakma” fikrini desteklemektedir.

  Yeni araştırma, buhar ürünlerinin sigara içenlerin bırakmalarına yardımcı olabileceğini gösteren artan bir kanıt tabanına katkıda bulunuyor. Bu yılın başlarında New England Tıp Dergisi'nde yayınlanan bir araştırma, e-sigaraların, insanların en az bir yıl boyunca sigarayı bırakmalarına yardımcı olmak için nikotin yerine koyma tedavisi ürünlerinden iki kat daha etkili olduğunu gösterdi . Elektronik Sigara
   
  Son düzenleme: 11 Kasım 2019

Bu Sayfayı Paylaş