1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! https://www.elektroniksigaralikitci.com/aspire-breeze-2-fiyat
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Likitci

'Elektronik Sigara Haberleri ve Makaleleri' forumunda Yönetici tarafından 1 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara Nedir? Elektronik Sigara Likitci

  Elektronik sigara, elektronik sigara likörünü içeriğinde buharlaştırıp içen ve böylece aromalı, nikotin içeren, hoş kokulu ve yoğun buhar sağlayan elektronik bir cihazdır. Bu cihaz sigarayı değiştirir ve nikotin ihtiyaçlarınızı karşılar. Modelden bağımsız olarak, her elektronik sigara birkaç bölümden oluşan oldukça basit bir yapıya sahiptir.

  Elektronik sigaraların önemli parçalarından birincisi bataryadır. Bu pil, e-sigaranızdaki sıvının ısıtılması ve buharlaştırılması için gereken enerjiyi sağlar. Elektronik sigara, sıvı ısıyı atomizerden serbest bırakır. Atomizörler, sıvı tankındaki bazı modellerde bulunur. Bazı modellerde bile sıvı tankına entegre edilmiştir. Atomizer, kendisine gelen enerjiyi, bobin teli üzerinden bir elektrikli ampul gibi geçirir. Elektrik akımından geçen bobin teli ısınır ve sıvı deposundaki sıvıyı buharlaştırır. Bu işlemler sırasında yanma olmaz. Bu nedenle, zararlı parçacıklar serbest bırakılmaz. Elektronik sigara ayrıca sıvı bir depoya (elektronik sigara sıvısı dahil) ve damlama-tip memeye sahiptir.

  Elektronik Sigaraları Kim Kullanmamalı

  Hamile kadınlar, 18 yaşın altındaki gençler, propilen gliserin veya nikotine alerjisi olan kişilerin elektronik sigara kullanmasına izin verilmez. Bu insanlar tarafından kullanılacak elektronik sigaralar, beraberinde hayati riskler getirir.

  Elektronik Sigara Kim Satmamalıdır?

  Elektronik sigara cihazları veya sıvıları, 18 yaşın altındaki genç insanlara satılmaz. Aynı durum hamile kadınlar, astım ve solunum yolu hastalıkları için de geçerlidir.

  Elektronik Sigara Terimleri

  Elektronik Sigara: Sıvı nikotin veya elektronik sigara sıvı tiplerini buharlaştırıp elektronik ortamda kullanıcıya veren buhardır.

  Mod Elektronik Sigara: Elektronik Nargile ayrıca Mod Elektronik Sigara olarak da adlandırılır ve daha yüksek buhar sağlar; Vücudunda bir çeşit elek bulunan elektronik sigara modelidir ve elektronik sigara kullanıcıları için uygundur. Kutu Mod denilen tankı tankın içinde tutar.

  Vape - Pen: 2. kuşak elektronik sigara modelleri olarak da bilinen bu modeller, genellikle bir çubuk ya da kalem şeklindedir. Bu modeller yeni başlayanlara hitap ediyor, kullanıcılar arasında oldukça popüler.

  Atomizer: Atomizer, elektronik sigara yapan elektronik sigara modelidir. Genellikle kolayca ısı ileten tellerden üretilen bu parça, bir pamukla birlikte kullanılır. Elektronik sigaraların çalışma prensibi budur; Tellerin içindeki sıvı pamuk ısıtıldığında sıvıyı buharlaştırır.

  Bobin: Bobin, elektronik sigara yapan elektronik sigara modeli. Bobin, sıvıyı ıslatılmış sıvı içinde buharlaştırmak için kullanılan bir iletkendir. Bu iletken bazen titanyum veya paslanmaz çelik olabilir. Bir mod elektronik sigara kullanıyorsanız, farklı modları kendiniz de ayarlayabilirsiniz.

  Batarya / Batarya: Elektronik sigara modelleri, bobindeki ıslak pamuktan buhar elde etmek için enerjiye ihtiyaç duyar. Elektronik sigara modelleri bu pillere pillerden veya pillerden ihtiyaç duyar. Bazı elektronik sigara modellerinde, batarya elektronik sigara modeline sabitlenmiştir. Bununla birlikte, bazı elektronik sigara modellerinde, 18650 pil olarak da bilinen şarj edilebilir piller kullanılır.

  18650 Batarya: Piyasada unda şarj edilebilir batarya olarak da anılan bu batarya, 18 mm çapında, 65 mm boyunda ve silindir şeklindedir. Sony VTC 5, Sony, LG ve Samsung gibi şirketler tarafından üretilen en yüksek kalitede şarj edilebilir pil modelidir.

  Şarj edilmiş bir pil şarj cihazı: 18650 Pilleri şarj etmek için kullanılan özel cihazlar. Çoğu elektronik sigara modelinde, şarj girişi uzun bir kullanımdan sonra zarar görür ve şarj girişini kaldıramaz. Bu nedenle, elektronik sigaranın zaman zaman sahip olduğu enerjiyi elde etmek mümkündür.

  Tank: Elektronik sigara modellerinde, elektronik sigara sıvısının bulunduğu cam veya pireks yapılmış parçalara verilen addır. Elektronik sigara modelleri 2 - 6 ml arası sıvı kapasitesine sahiptir.

  Elektronik Sigara Likiti / E-Likit: Elektronik sigara sıvısı, sıvı nikotin, propilen gliserol, vejeteryan gliserol, saf su ve aroma içeren bir sıvıdır. Bu sıvı ısıtıldığında elektronik sigara buharı yayar. Elektronik sigara likörü temelde aynı olsa da, bu oran kaliteye ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Genel olarak, bir elektronik sigara sıvısı sıvısındaki PG oranı ne kadar yüksekse, elektronik sigara sıvısının sigara sırasında verdiği sigara miktarı o kadar yüksektir.

  VG (Vejeteryan Gliserol): Vegetable Glycerol, elektronik sigara sıvısında buhar kalitesini ve yoğunluğunu artırmak için kullanılan bir katkı maddesidir. Tamamen bitkilerden elde edildiği için çok daha elverişli olduğu düşünülen bu maddedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş