1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

Değişken Gerilim / Değişken Watt Modları Kılavuzu

'Yeni Başlayanlar İçin E Sigara Konuları' forumunda Yönetici tarafından 12 Mart 2019 11:59 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Değişken Gerilim / Değişken Watt Modları Kılavuzu
  Değişken Gerilim / Değişken Watt Modları, Bu cihazlar bir zamanlar nadir ve çok maliyetliyken, vapingin hızlı evrimi bu cihazları oldukça popüler, yaygın olarak erişilebilir ve çok uygun maliyetli hale getirdi. Bugün değişken voltaj / değişken vatlı cihazın ne olduğunu, nasıl çalıştıklarını ve bu cihazların çeşitli avantaj ve dezavantajlarını tartışacağız.  Bir VV / VW Mod Nedir?
  En basit VV / VW Mod, çıkış gücünü düzenlemek için devreyi kullanan ve çıkış gücünün iki şekilde ayarlanmasına izin veren, pille çalışan vaping cihazıdır: 1. Gerilimi ayarlayarak. 2. Watt ayarlayarak. Ek olarak, bu cihazlar kullanıcıyı korumak ve / veya cihazın kendisine zarar vermesini önlemek için çok çeşitli güvenlik özellikleri sağlamak için koruma devresi kullanır. VV / VW Modlarının güvenlik özellikleri, onları hem yeni hem de deneyimli gazeteler için harika bir cihaz haline getiriyor. Günümüzde, bu tür cihazların büyük bir seçim var. Maksimum çıkış gücü ve diğer özellikleri de aynı şekilde değişkendir. Cihazlardaki bu kadar çok seçenekle, hepsinin dahili olarak birbirine çok yakın olduğunu bilmek güzel. Bu cihazlar değişken ayarlara, güvenlik özelliklerine izin veren ve bunları kontrol eden bir mikro işlemci tarafından kontrol edilir. ve pil ömrünü, atomizer direncini, vb. gösterme gibi ikincil özellikler Tek önemli dahili fark, mikroişlemcinin kendisi, değiştirilebilir veya dahili pil kullanıp kullanmadığı ve bu pillerin paralel veya seri bir devrede olup olmadıklarıdır. Pil yerleştirme işlemi, mikroişlemcinin paralel devrede istenen ayarı elde etmek için voltajı artırması veya seri devrede istenen ayarı elde etmek için gücü düşürmesi gerekip gerekmediğini belirler.

  Değişken Gerilim Değişken Watt Modlarına Vape Eğitimi Rehberi  Neden bir VV / VW Mod Kullanmalı?
  Esneklik ve Kolaylık:


  Bir VV / VW mod, çeşitli şekillerde yardımcı olabilecek çıkışı kişiselleştirme yeteneğine sahiptir, esnekliği, farklı direnç, bobin tipleri ve tel ebatları ile çok çeşitli atomizerleri hızlı bir şekilde değiştirme ve kullanma olanağı sağlar. Çıkış gücünü ayarlama kabiliyeti, kullanıcıların bazı e-meyve sularının lezzetini değiştirebilen ya da yakabilen, bobinleri tarafından üretilen ısı miktarını kontrol etmelerini ve kullanıcının aynı miktarı oluşturmak için daha kısa ya da daha uzun çekimler yapmak istediğinde ayarlamalarına yardımcı olmasını sağlar. Buhar Bu cihazlarla birkaç düğme tıklaması, yeniden ayarlamak için yeterlidir ve gitmeye hazırsınız.
  VV / VW Modunun Güvenlik Özellikleri
  Bu tür mod, geniş çeşitlilikteki olası güvenlik özellikleri nedeniyle piyasadaki en güvenli tip ve en yeni başlayanlar için uygun bir vaping cihazıdır.  Termal Koruma: Çok ısınırsa cihazı devre dışı bırakır.
  Aşırı Şarj / Deşarj Koruması: Pilleriniz aşırı şarj olmuşsa veya aşırı boşalmışsa, cihazınızın patlamasını önler.
  Min / Maks Direnç Koruması / Sınırları: Cihazınızın, emniyetli bir şekilde ateş etmesi için bobinleri çok yüksek veya düşük olan bir atomizer ateşlemesini önler.
  Kısa Devre Koruması: Kısa devre varsa cihazınızın patlamasını önler.
  Ters Polarite Koruması: Cihazı ve kullanıcıyı yanlış takılmış pillerden korur.


  VV / VW Mod Kullanıcı Özellikleri
  Değişken Gerilim Değişken Watt Modlarına Vape Eğitimi Rehberi

  Bu mod türü genellikle değişken voltaj ve vat güçten başka zengin özelliklere sahiptir ve aşağıdaki özelliklerin herhangi bir birleşimine ve bu modların hızlı bir şekilde evrimleşmesine bağlı olarak, muhtemelen burada listelenmemiş bazı özellikler içerebilir.  Atomizer direncini göster.
  Pil ömrünü görüntüleyin.
  Ekran gerilimi / watt ayarı
  Yük altında gerilimi gerçek zamanlı olarak görüntüleyin.
  Sıcaklık Kontrolü (yük altında atomizer direncindeki değişiklikleri tespit ederek bobinlerin maksimum sıcaklığının ayarlanabilir sınırlandırılmasını sağlayan yeni bir teknoloji)
  Mekanik / Baypas Modu (Çıktının, bataryanın şarj durumuna ve atomizörlerin direncine göre belirlenmesini sağlar).
  Yanlışlıkla cihazın ateşlenmesini önlemek için Kilitle / Kilit aç.
  Puf sayacı, kaç tane çekme yapıldığını gösterir.
  USB Geçidi, vaping yaparken bir mod şarj etmenizi sağlar.


  VV / VW Modlarının Dezavantajları:


  Boyut: Bu modların devreleri ve kablolarının karşılaştırılabilir şekilde veya dışarıda çalışabilmesi için boşluğa ihtiyaç duymaları nedeniyle mekanik cihazlar gerçekleştirin. VV / VW modları genellikle sabit voltaj ayarlı modlardan veya mekanik modlardan daha büyüktür ve daha küçük VV / VW modları genellikle daha kısa bir batarya ömrüne sahiptir, düşük çıkış maksimum çıkış gücü ve daha küçük kullanılabilir direnç aralığı.
  Dayanıklılık: Bu cihaz kablolama, devre, LED veya OLED ekranlar, mikroişlemciler, dokunsal anahtarlar ve düşürüldüğünde hasar görebilecek veya diğer cihazların ömrünü sınırlandıran uzun süreli kullanımdan sonra aşınabilecek veya arızalanabilecek diğer elektrikli bileşenleri kullanır. devre dışı bırakıldığında aşınma veya hasarlanma devresi yok.


  Değişken Gerilim / Değişken Watt Modlarında Ek İpuçları:


  Cihazınızı düşük bir ayarda kullanmaya başlayın ve sizin için en uygun ayarı bulana kadar kademeli olarak artırın.
  VV / VW'yi sudan veya aşırı sıcaklıklardan uzak tutun. Hassas devre kullandıklarından, cihaza zarar gelmesini önlemek için bunlardan kaçınmak en iyisidir.
  Pillerin, kullandıkları cihazlardan daha sınırlı bir ömrü vardır. Bazı cihazlarda, değiştirilemez bir dahili batarya bulunurken, diğerlerinde değiştirilebilir şarj edilebilir bataryalar kullanılırken, bir cihazın maliyet etkinliğine karar verirken bunu düşünün.
  Bir VV / VW modundaki direnci okuma yeteneği, bir ohm okuyucunun yerine geçmez. Nihayetinde aynı şeyi yaparlarsa, mod atomizer üzerinden kısa devre durumunda koruma devresini tetikleyecek ve cihaza gereksiz zorlanma getirecek olan ohm okuyucusundan daha yüksek bir voltaj akımı verir.


  Sonuç:
  Bu modların hızlı evrimi, kitlelerin erişimine özelleştirilebilir bir vaping deneyimi sağlayan ve şimdi her zamankinden daha uygun fiyatlı, zengin, güvenli, yüksek performanslı cihazlar koyduğundan başka bir sonuca varamayız. Güvenlik bizim için önemlidir ve sizin için de önemli olmalıdır, bu yüzden yüksek performanslı bir cihaz ararken güvenliğe karşı dayanıklılık ticareti bizim için iyi bir seçim gibi görünüyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş