1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! https://www.elektroniksigaralikitci.com/aspire-breeze-2-fiyat
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Clapton Teller, Sigortalı Claptonlar, Alien Tel Çeşitleri

'Genel Sarım Teli Paylaşımları' forumunda Yönetici tarafından 30 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Clapton Teller, Sigortalı Claptonlar, Alien Tel Çeşitleri
  Clapton Bobin, Standart bir Clapton bobini, kalın bir mastar çekirdeğinin etrafına sıkıca sarılmış ince bir ölçme telidür. Claptonlar, yuvarlak telden daha yavaş bir rampa süresine sahiptir, ancak artan doku ve yüzey alanı nedeniyle daha lezzetli olarak kabul edilir. MTL vaping için uygun hale getirilebilir, ama genellikle alt ohming için daha popülerdir .

  Orjinal Clapton bobini, gitar çaldığını izlerken ECF veteran mrdee3 tarafından tasarlandı. Bir elektrikli matkap kullanarak bir 24-gauge çekirdeğin etrafında bir 32-gauge iplik sardı tarafından yarattı. Gitar dizisine benziyor ve isim gitarist Eric Clapton'a haraç veriyor.

  Clapton bobinleri çok çeşitli dirençlere sahiptir; alt ohm'dan bir ohm üzerine
  Claptonlar, yeniden inşa edilebilir yapılarda ( RDA'lar ve RTA'lar ) çoğu inşaat güvertesi için çaplarda ve dirençlerde mevcuttur.
  Güç modunda (temel olarak Kanthal, SS veya nikrom) veya sıcaklık kontrol teli tiplerinde (özellikle SS'de) bulunur
  Claptonlar normalde, aynı direncin tek telli telinden daha düşük rampa sürelerine sahip olacaklardır, fakat bu oldukça değişken
  DIY için orta derecede zor, ancak pratik ve uygun araçlarla elde edilebilir
  Kaynaşmış bir Clapton bobini nedir?
  kaynaşık-clapton-bobin
  Kaynaşmış bir Clapton, iki veya daha fazla kalın mastar çekirdeği etrafına sarılmış daha ince bir gösterge telidir. Çoklu çekirdekler, yüzey alanlarındaki artışa bağlı olarak, kaynaşmış Claptonlara daha hızlı bir rampa süresi ve kaynaşmamış Claptonlardan daha iyi bir lezzet verir.

  “Kaynaştırılmış” terimi, daha ince dış kablo ile birlikte çoklu tellerin sarılması işlemine atıfta bulunmaktadır. Kaynaşmış bir Clapton esasen “Claptonized” olan paralel bir yapıdır. Uzaylılar gibi çoğu çok telli bobinler de benzer bir şekilde birbirine kaynaştırılır. Konsept Squidoode olarak bilinen bir oluşturucudan kaynaklandı ve Twisted Messes gibi insanlar tarafından popüler hale getirildi.

  Sigortalı Claptonlar hem MTL hem de DL vaping için bir dizi rezistansa sahiptir
  Kaynaşmış Claptonlar, modern binaların çoğu için çaplarda ve dirençlerde mevcuttur
  İki veya daha fazla paralel paralel çekirdeğe sarılmış ince bir telden oluşurlar.
  Sigortalı Claptonlar genellikle aynı dirence sahip standart Claptonlardan daha hızlı bir rampa süresine sahiptir.
  Normal bir Clapton bobine göre biraz daha zor, ama Clapton'a hakim olduğunuzda nispeten kolay

  Bir sendeleyerek sigortalı Clapton nedir?
  staggerred-kaynaşık-clapton-bobin
  Kademeli bir sigortalı Clapton, bir çift Clapton çekirdeği etrafına sarılmış daha ince bir gösterge telidir. Claptonized çekirdekler ve sargılı dış kaplama ek doku ve yüzey alanı oluşturur. Bu, daha yavaş bir rampa süresi, ancak standart erimiş Clapton üzerinde lezzet açısından bir kenar verir.

  “Staggered” etkisi, iki ince paralel şerit ile bir Clapton yapılarak ve daha sonra eşit aralıklı dış sargılı bir Clapton oluşturarak bunlardan bir tanesi çıkarılarak elde edilir. Daha sonra Clapton daha sonra yarıya kesilir ve daha ince bir telle kaynaştırılır. Squidoode bu bobinle gelmek için yatırıldı.

  Çoğaltılmış sigortalı Claptonlar direkt akciğer vapingi için düşük dirençlidir
  Çoğaltılmış sigortalı Claptonlar kalın ve çok büyük posta delikleri veya kelepçe tarzı bir güverte gerektirir
  İki paralel Clapton çekirdeği etrafına sarılmış ince bir tel ile yapılır ve eşit aralıklı dış sargılara sahiptir.
  Çoğaltılmış sigortalı Claptonlar, aynı dirence sahip kaynaşmış Claptonlardan daha yavaş bir rampa süresine sahiptir.
  Clapton ve erimiş Clapton'da ustalaştığınız zaman, kaynaşmış bir Clapton'dan daha zordur.
  Bir uzaylı / uzaylı Clapton nedir?
  Uzaylı bobin
  Bir uzaylı Clapton, genellikle bir uzaylı olarak anılır, çok telli bir çekirdeğin etrafına sarılmış bir dağılmış Clapton'dur. Dış sargı çok farklı bir dokuya sahip olması dışında, kaynaşmış bir Clapton'a benzer. Yabancılar, daha büyük yüzey alanlarından dolayı kaynaşmış Claptonlardan daha yavaş bir rampa süresine sahiptir.

  Dokulu dış örtü, normal bir Clapton yapılarak, daha sonra iç çekirdeğin dikkatlice çıkarılmasıyla elde edilir. Daha sonra, kaldırılan orijinal çekirdeğin aynısını içeren çok telli bir çekirdeğin etrafına sarılır. Bunu yapmak için ilk oluşturucu Blueeyedgoon83 olarak bilinir.

  Alien Claptonlar alt ohm vaping için düşük dirençli geliyor
  Yabancılar kalın ve çok büyük posta delikleri veya kelepçe tarzı bir güverte ile bir güverte gerektirir.
  Üç veya daha fazla paralel çekirdek etrafına sarılmış bir de-çekmeli clapton ile yapılır.
  Yabancılar, aynı dirence sahip kaynaşmış Claptonlardan daha yavaş bir rampa süresine sahiptir.
  Kusursuzlar ve Clapton ve erimiş Clapton yapımında ustalık gerektirirler.
  Zımba bobini nedir?
  Ştapel bobin
  Zımba bobini, tipik olarak 8-10 yassı şerit tellerden oluşan bir istifin etrafına sıkıca sarılmış daha ince bir şerit telidir. Kaynaşmış Clapton'un bu varyasyonu, yığılmış şerit çekirdeklerinden dolayı daha hızlı bir rampa süresine sahiptir. Sarımlar arasındaki küçük oluklar e-meyve suyunu kaplar ve zenginleştirici lezzetine katkıda bulunur.  Zımba bobininin amacı, aslında estetik için, kare şeklindeki bir bobin yaratmaktı. İnce yuvarlak iplikçik kalın bir yassı çekirdeğin etrafında klape haline getirildiğinde, eşsiz bir yivli doku elde edilir. Zımba olarak adlandırıldı çünkü bir dizi zımba benziyor. İlk oluşturucu Squidoode tarafından yaratıldı.

  Zımba bobinleri direkt akciğer vapingi için düşük dirençlidir
  Zımbalar kalındır ve çok büyük direk deliklere ya da kelepçeli bir güverteye sahip bir güverte gerektirir.
  Genellikle 8-10 istiflenmiş şerit çekirdeklerine sarılı ince bir dış iplik ile yapılır
  Zımbalar, aynı dirence sahip kaynaşmış Claptonlardan daha hızlı bir rampa süresine sahiptir
  Kaynaşmış Claptonlardan daha zor ama yeterli uygulama ile elde edilebilirler.
  Çerçeveli bir zımba bobini nedir?
  çerçeveli elyaf bobin
  Çerçeveli zımba, zımba ve erimiş clapton arasında bir çaprazlamadır. Yuvarlak tel ile çerçevelenmiş ya da daha ince yuvarlak tel ile “Claptonized” şeklinde yuvarlak tel ile çerçevelenmiş yığılmış şerit telden oluşur. Farklı nüanslar tel içinde, standart bir zımbadan daha iyi lezzet veren ve aslında rampa süresini kısaltan boşluklar yaratır.

  Yığılmış şerit göbeği, iki yuvarlak göbek arasında “çerçevelenmiştir”, bu da sargının içinde ek bir doku ve boşluklar yaratır; Konsept aslında Squidoode tarafından icat edildi ve Instagram'daki diğer birçok yapımcı tarafından popüler hale getirildi.

  Çerçeveli zımba bobinleri, direkt akciğer vapingi için düşüktür
  Çerçeveli zımba telleri çok kalın ve büyük delikler veya kelepçe tarzı bir güverte gerektirir
  İki yuvarlak çekirdek arasında sıkıştırılmış bir şerit tel yığını etrafına sarılmış ince bir dış iplik içerirler.
  Çerçeveli zımba bobinleri, aynı dirence sahip normal zımba bobinlerine göre daha hızlı bir rampa süresine sahiptir.
  Yapılması kolay değil, kaynaşmış Clapton ve zımba bobinine ustalaştığınızda
  Kaplan bobini nedir?
  Ştapel bobin
  Kaplan bobini, sadece tek bir yuvarlak iplikçik ve tek bir yassı şerit iplikçik içeren sadece bir bükülmüş bobintir. İki farklı şekilli telin bükülmesi, standart bir bükülmüş bobinden daha fazla cep ve oluk sağlar. Bu, daha fazla ısı ve daha yoğun buhar oluşturur ve tek iplikli yapılara göre tadında bir iyileşme sağlar.

  Kaplan sarmalları da ilginç bir estetiğe sahipler, dikenli tellere benziyorlar ve aslında yapmak için çok fazla çaba gerektirmiyorlar. Bugün popüler değiller, ancak daha büyük, daha egzotik bobinler oluşturmak için hala kullanılıyorlar. Leon Shin, orijinal konseptin ortaya çıktığı ilk kişi olarak kabul edildi.

  Kaplan sargıları direncinde düşüktür, ancak hem direkt akciğer hem de MTL vaping için kullanılabilir.
  Kaplan bobinleri, bükülmüş bobinlerden biraz daha kalındır ancak çoğu standart yapı desteğine uygundur
  İki bükülmüş tel, tek bir yuvarlak iplik ve yassı bir şerit iplikten oluşurlar.
  Kaplan bobinleri tipik olarak, tek iplikli bobinlere göre daha yavaş bir rampaya sahiptir, ancak şerit nedeniyle düzenli bükümlü bobinlerden daha hızlı bir rampa yukarı
  Düzenli bükülmüş bobinler yapmakta iyi olduktan sonra çok kolay
  Bir kovan bobini nedir?
  Kovan-coil
  Kovan sarımı, iki bükülmüş tel oluşturarak ve daha sonra onları bükerek oluşturulur. Aslında gerçek bir Clapton bobini değil, benzer bir amaca hizmet ediyor ve yapılması çok daha kolay. Matkap kullanımını bile gerektirmez. Kovan sargısı, yüzey alanını arttırmak için bükülmüş bir bobin kavramını kullanmaktadır, bu da onu tatlandırıcı için yuvarlak yuvarlak tellere göre avantaj sağlamaktadır, ancak bazen çok fazla spitback oluşturabilir .

  Kovan sargısı bu günlerde modası geçmiş kabul ediliyor ama yine de etkili ve kolay bir egzotik bobin. Twisted Messes tarafından popüler hale getirilmiş olan orijinal bükülmüş bobininden gelişti.

  Kovan sargıları direncinde düşüktür ve tipik olarak direkt akciğer vapingi için kullanılır, ancak MTL için kullanılabilir
  Kovan bobinleri normal yuvarlak telden daha kalındır ve çoğu yapı güvertesi için uygundur
  Birlikte bükülmüş iki bükülmüş telden oluşur, toplam dört iplikçik
  Kovan bobinleri daha büyük egzotik bobinlerden daha hızlı ama yuvarlak telden daha yavaş rampa
  Özellikle bir matkap kullanıyorsanız, bükülmüş yapıya hakim olduğunuzda kolayca yapılabilir.
  Önceden hazırlanmış Claptons ve egzotik bobinler
  Günün sonunda, bu bobinlerin tümü aynı amaca hizmet eder: buhar üretmek için. Gerçekten inşallah sürece, bazı Claptonlar üzerinde vaping zevk için yeni bir hobi almak gerekmez. Bu günlerde, önceden hazırlanmış Claptonları, eritilmiş Claptonlar, uzaylılar, staggered zımbalar, vb. Dahil olmak üzere her çeşitlemede kolayca bulabilirsiniz. Bunları bir bobin üzerinde, çubuklar halinde veya tercihinize göre stil ve dirençle elde edebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş