1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

Bozulan E Sigara Ne Yapılmalı

'Elektronik Sigara Kullanımı' forumunda Yönetici tarafından 13 Mart 2019 14:35 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Bozulan E Sigara Ne Yapılmalı
  Tüm dünyada olduğu gibi tütünlü sigarayı bıraktırmada en etkili yöntem olan e sigara cihazları popüleritesini ve model çeşitliliğini arttırarak devam ediyor. Elektronik Sigara biliyorsunuz ki yüksek amperli hızlı deşarj olabilme kabiliyetindeki pillere yüksek watt ihtiyacından dolayı gereksinim duyuyor. Elektronik Sigara patlama gibi birşey söz konusu değilken yanlış kullanılan orjinal olmayan elektronik sigara pilleri patlama riskini her zaman bulundurabilir. Bu sebeple pil e sigara da çok önemlidir. Aşınmış ve ezilmiş pil kullanımı çok risklidir.
  Dahili Pilli Elektronik sigara cihazlarınızda pil gücünün artık yetersiz geldiğini düşünüyorsanız. Bu işin ehli tamiz uzmanları ile sorunu giderme yoluna giriniz. Çünkü e sigara içi açılıp tamir edilecek veya donanımı sökülüp yeni parçalar takılacak bir cihaz değildir.
  Elektronik Sigara Bozulursa bana sorarsanız atın çöpe acımayın verdiğiniz paraya çünkü tamirci de tamir etse bence riskli olur tutar bir leğim atar leğim erir işlevden ve korumadan çıkar cihaz aşırı güç çeker pilden gereğinden fazla durumları zorlaştırır. Bir çok riski elinizde ağzınızda tutmuş olursunuz gereksiz çabalara girilmesi bence çok yanlış.
   

Bu Sayfayı Paylaş