1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat

Aspire Spryte POD Kit En Ucuz Fiyat

'Elektronik Sigara İlanları' forumunda Yönetici tarafından 28 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

?

Aspire Spryte POD Kit Önerir Misiniz?

1. Aspire Spryte POD Kit Kullandım Memnunum

0 oy
    0.0%
  2. Aspire Spryte POD Kit Kullandım Memnun Kalmadım

0 oy
    0.0%
  3. Aspire Spryte POD Kit Kullandım Kararsızım

0 oy
    0.0%
  1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Aspire Spryte POD Kit En Ucuz Fiyat Şimdi Satın Al

Spryte POD Kit, Ultra hafif ve kompakt tasarım pod cihaz modelleri ile Türkiye'de hatrı sayılır kullanıcı kitlesine sahip Aspire markasını daha önce MTL içim kit, coil ve tank modellerinden yakından tanıyoruz MTL içimi Aspire markası ile tanımıştık ve bu alanda uzmanlaşmış olan üretici mini boy pod sistem elektronik sigara modelleri ile tüm dünyada en kaliteli cihazların her geçen gün bir yenisini tanıtmaya devam ediyor. 650mAh dahili hızlı şarj edilebilir pilli ve 3.5 ml likit kapasitesine sahip gelişmiş özelliklerle donatılmış Aspire Spryte AIO Ultra Portable Pod Kit 12W sabit çıkış gücü ile çalışır ve markanın U-Tech teknolojisine sahip BVC coil çeşitleri ile kullanılabilir. Cihz ile kullanılabilen 1.8ohm ve 1.2 ohm BVC NS Bobin (Salt Likitler için) en iyi performans ile çalışmaktadır. Ergonamik yapısı ile kolay kullanılabilir ve taşınabilir Spryte POD Kit Zeytin Yeşili, Gri, Yeşil, Mavi, Mor renklerde mevcuttur.

Spryte POD Sistem Cihaz Özellikleri:
    Boyutlar - 108 mm'ye 26 mm'ye 26 mm'ye
    3,5 mL Maksimum Suyu Kapasitesi
    Entegre 650mAh Şarj Edilebilir Pil
    Sabit Çıkış Gücü: 12W
    Tek Yangın Düğmesi Çalışması
    Alüminyum Gövde Yapısı
    Güzel saten kaplama
    Damla Ucu Plastik Kapak
    Alt Dolgu Tasarımı - Silikon Fiş
    Hava Akış Kanalları - Tamamen Ayarlanabilir Hava Akışı Sistemi
    Aspire (BVC) Alt Dikey Bobin Teknolojisi
    1.8ohm BVC Bobin - 3.0-5.0V için derecelendirilmiştir
    1.2ohm BVC NS Bobin - 10-12W için (Nic Tuzları için Optimize Edilmiştir)
    MicroUSB Şarj Portu - 1A Maksimum Akım

Not: Kullanmadan Önce Bobini Takma ve Doldurma

Kutu İçeriği:

1 Aspire Spryte Pod Sistemi
    1 1.8ohm BVC Bobin
    1 1.2ohm BVC NS Bobini
    1 Silikon Conta
    2 Ekstra O-Ring
    1 MicroUSB Kablosu
    1 Garanti Kartı
    1 Kullanım Kılavuzu

Bu Sayfayı Paylaş