1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat

539 792 33 05 GAMALI Mı Ne? :)

'İfşaa' forumunda Yönetici tarafından 18 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Elimde 2 tona yakın likit var merdivenci sanırım uslup dan belli eee alırsan yazmış dışarıdan likit almıyoruz diye cevap yazıyorum insanız ya iyi aksamlar deyip yazmasın diyorum işin varsa vergi levhanı göster diyo sanıyo biz bulamıycaz bunu neyse bana göre özellikle satıcılar dikkat etmeli merdiven altı likit satanlardan uzak durun son zamanlarda doldu bunlar neren çıktıkları belirsiz kişiler yazınca engeli basın açık likit tonla satılan likit adam gebertir isterse bedava versin elimi sürersem namerdim insan sağlığına değer vermeyen insanlar ifşa edin bunları arkadaşlar.

2. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Müşteri de var eneterasanlık 500 ila 1000 lira arası para veriyor markası ıvırı zıvırı belli olmayan likit hediyesi hoşuna gidyor kardeşim almayın da şu dandik insan zehirleyen likitler kalksın artık piyasadan 3 liralık likiti alsan napıcaksın 500 lira cihaza verip tütünlü sigarayı bırakıcam diye bi yola giriyorsun 3 liralık likit yüzünden e sigarayı bu neymiş diye köşeye atıp bir de dertlenip üzerine sigara yakıyorsun. Aç gözlüler var ama onlar alsın zehir olsa içerler beleş olsun bk olsun dilenci kılıklı 5 lira indirim için 5 saat yalaklık yapanlar alsın zehirlensinde memleket bir düzene girsin :)

Bu Sayfayı Paylaş