1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat

2019 Yılının En İyi Sub OHM Tankları

'Sub Ohm Atomizer Modelleri' forumunda Yönetici tarafından 12 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  2019 Yılının En İyi Sub OHM Tankları

  1-) Horizon Falcon King, en çok satan Falcon tankını yeniden tasarladı ve bir düğmeye basarak doldurma mekanizması ve bambu elyaf örgü bobinleri ekledi. Bu süreçte 2018'in en iyi alt ohm tanklarından birini daha iyi yaptılar! Falcon King'in çapı 25.4 mm'dir, kabarcık camı kullanılırken 6 mL e-sıvıya uyar ve on renk konfigürasyonunda mevcuttur.

  2-) Freemax Mesh Pro, popüler Fireluke serisinin takipçisidir. 28 mm genişliğinde, büyük bir alt ohm tankı. Mesh Pro, üst dolguyu açmak için kolay bir itme kullanır ve bir kabarcık tankı ile 6 mL'ye kadar tutar. Yıldız performansı için çoklu ızgara kullanan ve sıcaklık kontrolü için SS316L bobin kullanan dört yeni bobin vardır.

  3-) Geekvape Alpha, Markanın alt ohm tank pazarına bir patlama ile girdi! Alpha, lezzetli “Meshmellow” bobinlerinde yüksek kaliteli Mısır pamuğu kullanıyor ve pratik bir düğme-baskı yaylı üst doldurma sistemi içeriyor. Nova, alt kısmında 25 mm çapındadır ve şu anda pazardaki en iyi modlardan biri olan Geekvape Nova için mükemmel bir eşleştirmedir.

  4-) Sense Screen, maksimum lezzet ve buhar üretimi için gerçek örgü bobinleri kullanır. Tank 25 mm çapındadır ve 7 mL e-sıvıya kadar sığabilir. Bobinler, 150 watt'a kadar çıkan güçlü üçlü bobin ile ikili, üçlü ve dörtlü örgü sürümlerinde gelir! Üç reçine renk seçeneğinin üstünde, Screen'in özel sürümü dünyanın ilk ahşap alt ohm deposudur!

  5-) UWELL Crown IV, Crown hattının en sonuncusu ve oradaki en deneyimli tank üreticilerinden birinden geliyor. Tank, sızıntıyı önleyen kendi kendini temizleyen bir tasarım kullanır. İki paralel bobini, korozyona daha dayanıklı paslanmaz çelikten SS904L'den yapılmıştır. Crown IV paketi, lezzet için mükemmel olan UN2 örgü bobinini de içerir.

  6-) Innokin iSub-B, Innokin iSub B çok uygun bir tank ve tek bir akü kutusu moduyla kullanmak için muhtemelen en iyi alt ohm tank. Bobinleri, yivli ağı odun hamuru ile birleştiren ve sadece 40 watt'ta yüksek bir seviyede performans gösterebilen Plex3D bobin sistemini içerir! Aynı zamanda, yeniden doldurmalarda taşmayı önleyen yaylı bir baca mekanizması kullanır. İSub B dört renkte mevcuttur.

  7-) SMOK TFV12 Prince Cobra, SMOK'un en popüler alt tanklarından birine yapılan güncellemedir. Etkileyici bir “kobra ağ” zil tasarımına ve vape gibi yavaş yavaş beyaza dönüşecek mavi ve kırmızı tanklar için özel sürümlere sahiptir. 28 mm çapındadır ve 5 mL'ye kadar meyve suyu tutar (kabarcık camla 8 mL).
   

Bu Sayfayı Paylaş