1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat

2018 Yılı En İyi Elektronik Sigara Modelleri

'Kit Elektronik Sigara Sor' forumunda Yönetici tarafından 3 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Öncelikle, muhtemelen 2018'deki en büyük trendle başlayacağız ve pod sistemleri olacak . Pod sistemleri pazara her şeyi kompakt tutmanın pürüzsüz ve tatmin edici bir vuruş sağlaması için harika bir yoldur. Ve ben şahsen büyük bir kapsül sistemleri hayranıyım. Etrafta yürürken ve dışarıdayken cebimde tutmanın çok daha kolay olduğunu anlıyorum, üzerimde her zaman bir kapsül sistemi olacak. Ve 2018’in en iyi bakla sisteminin en iyisi kazanan…… Vladdin RE Ultra Taşınabilir Pod Sistemi ⁠!

Bu yüzden bu tür bize sol alandan çıktı çünkü yıl içinde biraz sonra bunları elde ettik. Pod sisteminden sonra pod sistemini alacağımız bir dönemdi ve neredeyse her yeni pod sisteminin diğerinden sadece bir çerez kesici cihaz olduğunu düşünüyordu. Pod sistemlerinin çoğu hemen hemen aynı şeyi yaptı, ancak Vladdin RE Ultra Taşınabilir Pod Sistemi 2 gerçekten 2 nedenden dolayı bana sıkıştı.

Vladdin RE'den alacağım lezzet, pazardaki diğer bakla sistemlerinin yaklaşık% 90'ından ileride kaldı.
    Çekme aktivatörü. Piyasadaki pek çok pod sistemi, cihaz üzerinde düğme bulunmadığı anlamına gelen çekmeli aktif ateşleme anahtarlarına sahiptir. Basitçe solunmaya başlarsınız ve cihaz bobini ateşler. Bununla birlikte, çekme etkinleştirilmiş anahtarların çoğu tekleme yapma eğilimindedir ve gerçekten teneffüs ettiğinizde zor anlar yaşarlar. Vladdin RE her zaman her zaman etkinleşirdi.

Şimdi, 2018'in en iyi pod sistemi için koşucular şu an. Innokin EQ Ultra Taşınabilir Kiti ⁠ ve Smok Nord Taşınabilir Başlangıç Seti

Bu ikisi muhtemelen en zor isabet yapan pod sistemlerinden biridir ve bunların da kalabalığın içinde sıkışıp kaldığını hissediyorum ve nedenini açıklayacağım. Burada izleyebileceğiniz Innokin eq hakkında tam bir inceleme yaptık , ancak kısacası, EQ'daki örgü bobinleri göze çarpıyor ve sert vurma dediğimde şaka yapmıyorum. Tüm pod sistemlerimizde genellikle 40-45 mg tuzlu nikotin yağı içeren bir yerde çıldırıyorum. Bununla birlikte, Innokin EQ ile, aslında 30 mg'a düşmek zorunda kaldım çünkü örgü bobinleri daha fazla buhar sağladı. EQ için düşünebileceğim tek dezavantajı, pod hayatı. Bunların biraz daha kısa tarafta olduğunu ve gerçekten yanmaya başlamaya başlamadan önce yaklaşık 3-4 yedek parça geldiğini düşünüyorum.

Şimdi, Smok Nord Taşınabilir Başlangıç Kitine⁠. Nord gerçekten kalabalıktan sıyrılan başka bir kapsül sistemidir. Nord'un çok yönlü bir kapsül sistemi olduğunu söyleyebilirim ve nedenini açıklayacağım. Nord, ağızdan akciğere vaping için kullanılan 1.4 ve 1.5 ohm'luk bir bobine sahiptir. Vuruş size harika lezzet ve buhar üretimi sağlar. Bununla birlikte, 0.6-ohm ağ bobini de var. Kafes bobinlerini kullanarak, gerçekten çok güzel bir akciğer vuruşuna doğrudan erişebiliyorsunuz. Ve en iyi yanı, bobininiz her yandığında kabukları satın almak yerine, sadece biraz daha düşük maliyetli olan bobinin yerini alabilmenizdir. Şimdi bu 2'nin ilk sırada yer almamasının nedeni sadece boyut ve tasarım içindir. Şimdi, bunlar hiçbir şekilde devasa cihazlar değiller, ama Vladdin'den belirgin şekilde daha büyükler. Vladdin çok şık ve kompakt ve sigarayı bırakmak isteyen biri için beraberlik aktivatörü sayesinde tasarım onlara oldukça aşina olacaktır. Yani evet. 2018'in en iyi pod sistemi için seçimim,Vladdin RE Ultra Taşınabilir Pod Sistemi ⁠.

Sıradaki listede, 2018'in En İyi Tankı yer almaktadır. Alt bobin tankları, kolay bobin değişimleri ve büyük buhar üretimi nedeniyle hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Mesh ve seramik gibi yeni rulo malzemeler sayesinde tankların içindeki teknoloji katlanarak büyümüştür. Bu yıl epeyce tank gördük, ancak 2018'in En iyi tankı gitmek zorunda kalacaktı .. HorizonTech Falcon Reçine-Esnaf Sub Ohm Tankı ⁠.

Eğer vaping 2017'yi bitirecek bir eğilim olsaydı, gıcırtılıydı. Orijinal Vandy Vape Pulse, herkes tarafından kolayca erişilebilmesini sağladı ve o zamandan beri, şirketler squonking ideolojisini alıyor ve üzerinde ilerliyorlar. Dovpo'nun üst kısmı bence 2018'in en devrimci cihazlarından biri. Benim squonking ile olan ana yakınlığım squonk şişenizi dolduruyordu. Genellikle hantal ve dağınık bir süreçti, ancak Topside bunu bir üst dolgun mürekkep şişesiyle düzeltir. Cihazınızın içindeki meyve suyunu çıkarmak yerine, modun üstündeki kapağı açtıktan sonra 2 doldurma portu ile karşılanıyorsunuz. Daha sonra 10 ml'lik fışkırtma şişenizi, tankın doldurduğu gibi doldurabilirsiniz. Topside'ı sevdiğim bir diğer şey ise 18650, 20700 ve 21700 batarya desteği.

Şimdi, bu kategori için koşucular için gidiyoruz ... VooPoo Drag 2 Başlangıç Seti ⁠ ve Geekvape Aegis Mini 80W Mod ⁠

Bu 2 cihaz oldukça büyük sürümleri takip ediyor. VooPoo Drag 157W TC Kutusu Mod 2017 yapım kalitesine ve Drag yonga seti arasında mod özellikle fiyat noktası için, inanılmazdı değilse ⁠, biriydi. Sürükle 2 boyutları küçültür ve kullandığınızda elde daha iyi bir his vermek için bazı kenarları yuvarlar. Yonga seti 177 watt'a güncellendi ve bunun hala fiyat için en iyi çift batarya cihazlarından biri olduğunu hissediyorum.

Daha sonra, bir dayanıklılık ödülümüz olsaydı, Geekvape Aegis Mini 80W Moduna gidecekti ⁠ Geekvape, Aegis hattını geçen yılın başlarında orijinal Aegis ile tanıttı. Aegis hattı günlük kullanım ve kötüye kullanımlara dayanmak için yapılmıştır ve gerçekten ismine uymaktadır. Aegis Mini, dizideki en son sürümdür ve 80W çıkışlı 2200 mAh dahili bataryaya sahiptir. Darbeye dayanıklı olmasının yanı sıra, IP67 su geçirmezlik ve toz geçirmezlik elde edersiniz. Yapım aşamasında çalışıyorsanız veya cihazınızı çok fazla düşme eğilimindeyseniz, kesinlikle Aegis grubuna bir göz atacağım.

Bir sonraki kategorimize geçelim. 2018'in en iyi yeniden yapılandırılabilir atomizörü ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey vardı. İnsanların masaya sürekli yeni yenilikler getirdiği için yeniden yapılandırılabilir atomizörlerin asla tükenmeyeceğini hissediyorum. Daha az postalamak, ağlamak, ağlamak, ilginç kılmak için bir sürü yeni şey göndermek için 3 yazıdan 4 noktaya geçti. Bu zordu, ancak 2018’in en iyisi yeniden kurgulanabiliyor .. Wotofo Profile RDA

Wotofo Profili bugüne kadarki en çok satan RDA'lardan biri olmuştur ve nedenini görmek kolaydır. Ağın astronomik bir hızla büyümesinin popülerliği ile, profilin kelepçe stili yapılı güverte hem normal hem de örgü bobinleri barındırmaktadır. Bununla birlikte en iyi bölüm, yaylı merkez platformdur. Bu, fitil örgüsü bobinlerini yapmayı oldukça kolaylaştırır ve altına bir ton pamuk alabilirsiniz. Gerçekten güzel olan bir diğer özellik de, squonk piminin yaylı platformun içine doğru beslenmesidir. Böylece cihazınızı sıkarsanız, meyve suyu doğrudan pamuğun ortasına çarpıyor. Ayrıca, kafa kafaları gibi, eğer mesh ile inşa etmek istiyorsanız, OFRF nexMESH Prebuilt Wire'a göz atın another - Başka bir mesh markasının farklı olacağını düşünmemiştim, ama tatlarda gözle görülür bir fark var. örgü bobinleri.

Bu kategori için ikinci olan… Wotofo Yılanı 24MM RTA ⁠ ve Vandy Vape Berserker V1.5 MTL RTA

Çok uzun zaman önce Wotofo Yılanlı Yükseliş 24MM RTA'yı aldık ve bu anında anında RTA'ma döndü. Yanlış şekilde kıvrılmış bobinlerden sızıntıyı önlediği için üst hava akımı tasarımını seviyorum. Hava akımı son derece pürüzsüz hissediyor ve inşaat güverte inşa etmek çok kolaydır. Kazınmış logolardan tırtıklı hava akımı kontrol halkasına kadar tankın tasarım estetiğini de gerçekten seviyorum. Şahsen ben tek bir bobin RTA tür biriyim, şahsen tek bobinlerin batarya tüketim oranına en iyi performansı sağladığını hissediyorum, bu yüzden bunu 2018'in en iyi yeniden yapılanması olan 2. seçime veriyorum.

İkinci yarışmacı Vandy Vape Berserker V1.5 MTL RTA ⁠ - Vandy Vape Berserker MTL RDA say, piyasadaki en iyi yeniden yapılandırılabilir MTL tanklarından biri olduğunu söyleyebilirim, ancak, piyasadaki en iyi yeniden yapılandırılabilir MTL tanklarından biriydi. V1. Üst kapağı çıkarmak zordu, tasarım biraz garipti ama V1.5 ile her şeyi ele aldılar. Damlama ucunun etrafındaki ısı kanatlarını seviyorum. Tanka güzel bir yetenek kazandırdığını hissediyorum. Yapı güverte inşa etmek inanılmaz derecede kolaydır. Şimdi, bu piyasadaki en iyi MTL deposu mu? Şahsen, ben hala bunu Kayfun Prime Special Edition'a verirdim.⁠ kalabalık, ancak bu son derece yakın. İşte bu yüzden bunu bir yarışmacı olarak seçiyorum, fiyatın bir kısmını 200 $ 'lık bir tankın performansına benziyorsunuz. Kutuya gelen Clapton bobinini kullanarak olağanüstü bir ağızdan ağıza deneyim kazanacaksınız.

Bu Sayfayı Paylaş